![2 2](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_2.jpg)
![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![23 23](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08218.jpg)
![dsc09628-4 dsc09628-4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc09628-4.jpg)
Третього квітня волонтери передали в зону антитерористичної операції майже три тонни смачненького: консервації, сала, ковбаси, «Мівіни», печива, цукерок, чаю, кави, овочів, сухих борщів і сушки – від жителів Черняхівщини, земляків. Від вихованців Черняхівського будинку дитячої та юнацької творчості – великодні листівки.
Також відправили хлопцям одяг, шкарпетки й устілки.
Бійці Олексій Сич, Володимир Руденко, Петро Худавський, Олександр Смирнов і Руслан Воскобойников, які знаходяться зі своїми частинами в різних населених пунктах сходу України, від імені всіх воїнів-земляків дякують черняхівцям і жителям району за великодні подарунки.
Особлива дяка освітянам із Забріддя, Зорокова, Трокович, Високого, Новополя, Городища, Андріївки, Клітища, Салів, Вільська, Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст., Черняхівського дитячого садочка №5, Черняхівського будинку дитячої та юнацької творчості.
Дякують бійці і колективу ветлікарні, і лікарям: В’ячеславу Чаленку та сім’ї Виговських за продуктові подарунки.
Бійці просять передавати їм на схід України гумові чоботи, яких вони зараз дуже потребують.