![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У зв’язку з подіями на сході України до нашого району щодня прибувають переселенці, які прагнуть врятувати життя власних дітей. Понад 55 осіб з АР Крим, Донецької та Луганської областей знайшли прихисток у Черняхівському районі.
Звертаємося до всіх земляків із проханням долучитися до вирішення проблем переселенців, адже із собою вони брали найнеобхідніше. Відтак зараз у них є нестача у продуктах харчування, предметах побуту, одязі, взутті.
Щоб допомогти переселенцям, просимо вас долучитися до благодійної акції «Допоможемо разом». Просимо приносити продукти харчування, одяг, взуття для дорослих переселенців та їхніх дітей у центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який знаходиться в приміщенні Черняхівської райдержадміністрації. Контактні телефони: 4-13-83, 0966870390.