![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Як повідомляють МНСники, святкування мешканцями області Старого Нового року та зловісна «п’ятниця 13-го» пройшли для них «напрочуд спокійно».
«За вихідні сталося лише 5 пожеж! Полісяни стали обережнішими?» – дивуються на своєму офіційному сайті вогнеборці.
«Але ж таки, протягом тижня три людини загинули у вогні», – зазначають вони. Так 8 січня в с. Головино Черняхівського району у власному будинку загинув 59-річний чоловік.
Постраждали наші земляки на свята не тільки від вогню, але й від злодіїв.
Так 15 січня до Черняхівського райвідділу міліції надійшло повідомлення від 60-річної жительки району про те, що з її будинку невідомим викрадено 800 гривень. Розшуківці встановили, що у вчиненні злочину обгрунтовано підозрюється 20-річний місцевий житель, розшук якого триває.