Житомирська прокуратура незадоволена черняхівською міліцією

«Прокуратура області визнала неефективним стан досудового розслідування ДТП, скоєного підприємцем у смт Черняхові» – таку назву має матеріал прес-служби прокуратури Житомирської області, розміщений на її офіційному веб-сайті. Цитуємо його дослівно:
«Прокуратура Житомирської області перевірила стан досудового розслідування у даному кримінальному провадженні та встановила факт неефективного досудового розслідування слідчим відділом Черняхівського РВ УМВС в області.
На підставі ч. 5 ст. 36 КПК України здійснення подальшого досудового розслідування у даному кримінальному провадженні 11 січня 2012 року прокуратурою області доручено спеціалізованому підрозділу по розслідуванню дорожньо-транспортних подій слідчого управління УМВС України в Житомирській області.
Прокуратурою області дано письмові вказівки про проведення необхідних слідчих (розшукових) дій, направлених на встановлення усіх обставин злочину, зокрема, щодо допиту очевидця події, родичів загиблого тощо.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює група прокурорів з числа працівників прокуратури області, члени якої беруть безпосередню участь у проведенні найбільш важливих слідчих дій.
Досудове слідство триває, його хід знаходиться на контролі керівництва прокуратури Житомирської області».

logo

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 4,75 з 5)
Завантаження...

5 коментарів to “Житомирська прокуратура незадоволена черняхівською міліцією”

 • unknown says:

  помилка в даті 🙂

 • ГЕОРГ РЮРИК ЧИВЕШАЛАМ says:

  Зверніть увагу “ДТП , СКОЄНОГО ПІДПРИЄМЦЕМ” ( особа чоловічої статі) . На сайті ж УМВС зазначалась мешканка Черняхова ( жінка).Це що призумпція невинуватості,гіпотеза ,чи встановлений факт?

 • Игор says:

  19.12.12р в приблизно о 16год. 30хв було скоєно дтп у якому загинула людина і я не вірю що так мало свідків які бачили як воно було на справді, просто стає стидно за тих людей які щось бачили і мовчать, і своєю байдужістью прикривають винуватих у загібелі людини дають привід до затягування рослідування, адже ніхто не знає як воно може бути завтра і ніхто не застрахований від несщастья яке може статись з кожним і коли буде потрібна допомога саме тобі, усі будуть байдужі діючи за принципом моя хата зкраю…

 • Игор says:

  Выбачте не 19.12.12р. а 29.12.12р.приблизно о 16год. 30хв було скоєно дтп у якому загинула людина і я не вірю що так мало свідків які бачили як воно було на справді, просто стає стидно за тих людей які щось бачили і мовчать, і своєю байдужістью прикривають винуватих у загібелі людини дають привід до затягування рослідування, адже ніхто не знає як воно може бути завтра і ніхто не застрахований від несщастья яке може статись з кожним і коли буде потрібна допомога саме тобі, усі будуть байдужі діючи за принципом моя хата зкраю…

 • Азгор says:

  Цікаво(припущення),щоб це ДТП скоїв простий смертний, з села на “Запорожці”? Таких ДТП в Черняхівському районі було немало… Де були наші … правдолюби? Судячи з коментарів то вони самі були присутні під-час скоення ДТП.
  Такими ДТП займається міжрайонне відділення УДАІ УМВС,а не Черняхівський РВ УМВС.

Залишити коментар

Gallery
1 9 17 20111012-dsc_2805-edit
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930