![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Першого грудня журналісти Житомирської обласної телерадіокомпанії на заході до Міжнародного дня інвалідів у Черняхові працювали старанно: весь час знімали, спілкувалися з людьми поза залою і обіцяли показати черняхівцям усе. Але показали одного радника Президента Віктора Янувковича Віталія Журавського, який виступає, особисто вручає, інтимно розповідає в коридорі. Та ще мимохідь – Василя Капустіна і черняхівку, яка дякує. У цьому можна переконатися, зайшовши на офіційний сайт Житомирської ОДТРК http://tvradiozt.com.ua/proekti/news/4435-2011-12-02-13-56-53.html.
Чомусь телевізійники “сором’язливо” змовчали що, на заході допомогу інвалідам було надано й іншими – Благодійним фондом сприяння правовим і політичним реформам. Причому не тільки тим інвалідам, що були в залі.
Так, неофіційна передвиборча кампанія до Верховної Ради стартувала вже давно. І не секрет, що радник Віктора Януковича Віталій Журавський – один і потенційних мажоритарників у нашому окрузі. Тому електорат може вже зараз оцінювати риси претендентів у нардепи. А також чесність засобів масової інформації: зверніть увагу: сайт “Моя Черняхівщина” розповів про двох благодійників, у тому числі й про радника Віктора Януковича – Віталія Журавського.