![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко на нараді з головами райдержадміністрацій, міськими головами та керівниками підприємств галузі житлово-комунального господарства з питань завершення опалювального сезону 2014-2015 року, що проходила 12 березня 2015 року.
Протягом місяця необхідно буде ліквідувати усі виявлені стихійні сміттєзвалища, привести в належний санітарний та технічний стан прибудинкові території, прибрати 62 парки, 138 скверів, 358 дитячих та 318 спортивних майданчиків, у межах смуг вулиць та доріг висадити не менше 200 тис. кв. м кущів та газонів, оновити квітники, впорядкувати тротуари, зупинки міського транспорту, а також очистити від сміття береги водойм. Основним із елементів благоустрою населених пунктів є вулично-дорожня мережа та розташовані на ній штучні споруди.
Особливу увагу варто приділити санітарній очистці полігонів твердих побутових відходів, яких в області налічується 483. Напередодні поминальних днів в належний стан треба привести 1610 кладовищ.
Загальнообласний день благоустрою з акцією «Посади дерево» запланований на 25 квітня. Обласна влада рекомендує оголосити конкурс на найкращий двір, вулицю, комунальне підприємство.
У проекті розпорядження передбачено проведення органами місцевого самоврядування інвентаризації зелених насаджень та на 25 квітня запланувати висадити більше дерев, ніж у 2014 році. До участі в акції рекомендується залучити учнів та студентів, а в школах області організувати природоохоронні акції. По завершенні акції варто відзначити найактивніших її учасників.
Геннадій Дмитренко наголосив, що питання благоустрою населених пунктів Житомирщини перебуває на постійному контролі в облдержадміністрації.
Прес-служба облдержадміністрації