![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Ну, якщо вже по правді, то порвали, звісно, вітер і дощ. Праве плече народного депутата України, елегантно обтягнуте піджаком одного з найвідоміших світових брендів, от-от впаде з білборда на клумбу райспоживспілки. А коли випаде більший сніг, то, не дай Боже, те саме може статися і з витончено-інтелігентською шкірою бездоганно аристократичного обличчя шановного Віталія Журавського. Хіба ж народний депутат України, який подарував нам стільки асфальту, заслужив на те, щоб звисати з білборда клаптями?
а скільки він украв щоб подарувати той асфальт?
Нашо йому красти? Він просто взяв у державній казні наші гроші і зробив нам подарунок за них. А ми йому за це черевики лижемо..
Просто лапшу людям повісили на ушки, бачте який я діловитий все мов вирішив біля В.Ф. Януковича і буду все Вам вирішувати – школу добудую в цьому році Вам в Черняхові, для мене лімон пробити це, як кажуть без проблем. От Вам я і поставив вікна,на папері, правда? І ще що Вам зробити і коли?