![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Шановні жителі Черняхівського району, минає 100 днів із часу роботи на своїй посаді голови Черняхівської районної державної адміністрації Павла Володимировича Дзюблика. Завтра, 15 липня, у великій залі Черняхівської районної ради відбудеться його звіт про роботу протягом зазначеного періоду. Початок – о 14. 00.
Запрошуємо всіх бажаючих . Очікуємо на людей, яких хвилює доля Черняхівщини.
Доречними будуть ваші питання й конструктивні пропозиції, шановні земляки.
Оргвідділ Черняхівської РДА