![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У суботу, о шістнадцятій годині, Вифлеємський Вогонь Миру – світло тепла, миру, злагоди і сподівання привезе до храму Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир із благословення Блаженнійшого Мефодія – Митрополита Київського і всієї України. Усі віруючі зможуть принести його в свої домівки, а також передати тим, хто знаходиться поза домом, наприклад, у лікарнях.
Вифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Він з ініціативи скаутів мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддні Різдва Христового. Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство — прихильно сприйнялися українською громадою продовж останніх років, становлячи для багатьох доповнення під час святкування Різдва.
Вифлеємський вогонь є спомином про прихід на землю Ісуса Христа, котрий є символом любові та миру, визволенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і дає силу, сподівання та надію.