![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Він буде присвячений Дню Конституції України та Дню молоді й відбудеться на майдані Рад, біля будинку культури, у п’ятницю, 27 червня.
Збір учасників – о 15год. 45 хв.
Флешмоб (можна писати і «флеш моб», і «флеш-моб», англ. flash mob — «спалахуючий натовп») — це заздалегідь спланована масова акція, у якій велика кількість людей оперативно збирається у громадському місці, протягом декількох хвилин виконує заздалегідь узгоджені дії.
Керівники району й селища, працівники підприємств, установ і організацій Черняхова, молодь, громадські активісти, усі бажаючі матимуть змогу вишикуватися у формі обрисів України та разом виконати Державний Гімн України. Флешмоб фотографуватиметься й фільмуватиметься.
А якщо буде дощ, то хай усі візьмуть зонтики. Не будемо лякатися якогось дощу ради хорошого діла!
А що він дасть цей флешмоб?
Бо не ковбасою єдиною, пане Михайле.