Запуск риби в Черняхівський став відбудеться 14 жовтня

У суботу 15 вересня ЧРГО “Україна – це МИ” провела чергові збори рибалок Черняхова. На яких було вирішено продовжити збір коштів до 7 жовтня цього року.  Всі бажаючі долучитися до зариблення ставу мають можливість зробити благодійний внесок до 7 жовтня включно, в кафе “Маяк” (знаходиться біля приміщення УТМР). Загальними зборами рибалок вирішено – благодійний внесок встановити в розмірі 100 грн.  До 7 жовтня розробити положення та правила підрозділу спортивної риболовлі. Погодити запуск риби з відповідними службами. Запуск риби провести 14 жовтня.

Наступні збори рибалок оголосити на 7 жовня 0б 11.00.  Збір відбудеться біля кафе “Маяк”.

Як повідомлялося раніше депутатом Верховної ради України Євгеном Добряком на зариблення ставу було надано 5 тисяч гривень. Крім того в кафе “Маяк” (приватний підприємець Кальдін) кожен бажаючий міг зробити добровільний внесок на цю справу.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

7 коментарів to “Запуск риби в Черняхівський став відбудеться 14 жовтня”

 • Іра says:

  5000 народним депутатом-сміх.Хоч би місячною “чесно заробленою”пожертвував.Да і побачити ще одного депутата народу не помішало б.А то приїде в ПриБют,Павлик біля нього покрутиться,як Нагурний біля Журавського і тільки його бачили.І це перед виборами,а потім і того не буде.Вийдіть в народ,розкажіть про себе ,хто,звідки,скільки вкрав,скільки ще хочте вкрасти

 • Лелецький says:

  Іра, чогож ваш Журавський не виходить перед народом і не розказує йому скільки він украв? А знаєте чого? Бо він взагалі людей боїться. Кине якусь подачку – і тікає.В очі недивиться. А грошами роскидається на веломашини фельшерам, на підкуп пенсіонерів бо він їх не заробив. Це навідь не ті гроши що він украв разом із Льоньою Космосом. Він просто бере гроши в держави і роздає їх як свої. Так шо, Іра ви мабудь одна проголосуєте за свого кумира. Бо люди давно вже його роскусили. Свадєбний генерал!

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  Ви перегинаєте , хлопці роблять корисну справу , на місці селищного керівництва я б долучився до них , на приклад берегова лінія бідна на флору- посадии додатково якісь гарні дерева ,наприклад більше хвойних, умостити береги валунами , з островами можна щось цікаве придумати, за взірець взяти Київський гідропарк .

 • Іра says:

  Лелецький,придурок,Журавський такий мій як і твій.Треба обєктивно мислити.Запитайте в людей,в Черняхівців хто такий Добряк.Да ніхто такого й не чув.А щодо Журавського-прикро те ,що без нас ,Українців,і так вирішена доля виборів.І те , що зараз відбувається,це все піар.Хоч я і не за Журавського,не за його подачки,але за дороги -вдячна.Були при владі всі.І ПРіБЮТ не виняток,роздавали що хотіли але дороги-спасибі!!!!

  • Земфіра says:

   Скажи спасіба, поклонися до пояса і поцілуй його у попу. Люди з такою орієнтацією це люблять. А бабло на дороги вибив ще Пєхов. Але його кінули на другій округ бо мішав Журавському.

 • peterson says:

  знаєте, що гроші на ремонт наших доріг заплановані ще в грудні минулого року постановою кабміну, знайдіть в інтернеті, прочитайте, і на житомир. інфо раніще, десь весною, про це писали. і при чому тут Журавський, який “притерся” до цих грошей… Крім, як привезти батюшок – він нічого до доріг не доклав…Буде на наступному відкритті – спитайте, скільки коштує кілометр дороги – не скаже! А Кондратюк із облавтодору – його лєпший друг…

 • nhbpe, says:

  Так- так, Пехов ще влітку по Іршанську продуктові
  набори роздавав, та паркани фарбував. Не особисто, звичайно, а своїми попихачами.
  Тризуб

Залишити коментар

Gallery
2 9 19 p1010265
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930