За В.Журавського “вкинули” більше бюлетенів, ніж було видано

На окрузі №66 на Житомирщині, де переможцем було визнано “регіонала” Віталія Журавського, кількість виборців, які проголосували, більша за кількість виданих бюлетенів.

Про це свідчать дані на сайті ЦВК.

У розділі “Відомості про виборців після закінчення голосування” значиться, що кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені (на момент закінчення голосування) склала 97 068.

Однак, у таблиці, в яку внесено результати голосування на виборчих дільницях округу, дані свідчать про те, що реально на окрузі проголосувало на 2 474 виборці більше.

За цими даними, якщо сумувати дані по всіх дільницях округу, всього “ЗА” проголосувало 99 542 виборці.

Про це, що реально проголосувало більше людей, аніж було видано бюлетенів також свідчить той факт, що співвідношення 24 964 голосів за Журавського – це 25.07% голосів, виходить, що 100% голосів- це приблизно 99 577 виборців.

Найближчий конкурент Журавського кандидат від опозиції Євген Добряк з результатом 21 823 голосів.

Він відстає від Журавського на 3141 голос.

 Українська правда

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

13 коментарів to “За В.Журавського “вкинули” більше бюлетенів, ніж було видано”

 • Галич says:

  Будуть перевибори?

 • Невірич says:

  Тоді Гречаний точно переможе.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Для чого “Батьківщина” набирає стльки спостерігачів та членів ДВК , куди дивляться їх юристи , зрештой чому не має гризні за результат , в мене в же понад місяць складається враження що Добряк запрограромований на поразку , взагалі для чого писати те , що було вже фактом в a priori ще до виборів , а вдень виборів шукати цапів відбувайлів серед Свободи , Білозір, Гречаного, та повідомляти про це на весь світ прицьому ні слова про свої промахи ,прорахунки та недопрацювання котрі привели як я попереджав до сумних наслідків. Вчиться в хлопців зі Свободи боротись за результат по мажоритарці , а не констатувати свою безпорадність та безпринциповість за допомгою махових прийомів рук після бійки тому що це вже стає ще більш нецікаво та несерйозно. Цими виборами в 66 задоволені мають бути і О.О і Регі , невже домовились розділити перемогу на двох , перші по партії другі по мажорах виходить , що так.

 • Sufficient says:

  Пропустили пункт – Недыйсних бюлетенів…
  Та все одно як по партіям перемогла Батьківщина 40%/20%
  А мажоритарку виграв журавський

 • Павло Дзюблик says:

  Найбільшою бідою нашого суспільства, Арій, я вважаю продажність. За тимчасове “покращення” люди готові робити дивні речі. І Ви шановний – не виключення.
  А цапів відбувайлів ніхто не шукав, тільки факти та технології.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  НА трьох ДВК члени О.О активно ” співпрацювали з членами від ПР” , ось вам пан Дзюблик і факт і технологія ваш результат по Добряку і ваш результат по Журавському , якщо покопатись таких прикладів можна знайти більше , тож не влаштовуйте полювання на відьом в чужій хаті , позаяк порозводили своїх в своєму власному помешканні . Приріст голосів однієї лише СВОБОДИ як по 66 так і по всій області набагато значніший ніж у ваших сіми партій разом взятих тож не треба заздрити і повідомляти всім , що голова СВОБОДИ зрадник , ви й так вже насмішили керівництво нашої партії.Як що ваших 40% розділити на 7 результат 5.7 , тож в чому ваш приріст голосів ? А Врахувавши потрачені десятки тисяч гривень на компанію ваш коофіцієнт корисної дії дуже і дуже скромний, на жаль.

 • Хай краще той дзюблик скаже,як депутатом облради став,не підкупами,не іздив по селам,гроші не родавав.Така сама п…ка як і всі.То іноді краще мовчати аніж говорити

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Але давайте не будемо переходити на особюистості. Я з повагою ставлюсь та буду ставитись до громадської діяльності депутата обласної ради П.В.Дзюблика , але в мене є багато риторичних запитать загального характеру як до всієї партії так і до окремих її членів закрема і навпаки в них до нас є теж саме відношення . Я скажу відверто що своїми діями переслідую як свої особисті так і корпоративні цілі , інтереси та вигоди граючи в унісон зі всією партією. Результат і на “лицо и на бумаге”. Якщо Журавський не виграв то чогось ні хто не помічає судів , боротьби за чесний результат, колотнечі, акцій протесту , емоцій ,журналіських розслідувань репортажів , проскоків в новинах не вже Добряк так просто здається ,щось тут не чисто, а може так має бути?

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  До речі коли Яценюк представляв кандидатів по області , а це відбувалось під час мітингу О.О в Житомирі , а ретрансляція здійснювалась на Черняхів єдиним кого він не назвав був саме Добряк . Журавський ні коли не критикував і майже не згадував Добряка як конкурента ,гадаєте випадково , думаю що ні.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  ЧОМУ НЕ МАЄ ЗАХИСТУ ЧЕСНОГО РЕЗУЛЬТАТУ ЄВГЕНА ДМИТРОВИЧА ЗІ СТОРОНИ О.О ПО 66 ?

 • zemlak says:

  Наша біда в тім.що хоча всі зневажають владу і януковича,та вони перемогли ,тому що опозиція була поділена!Народ розчарований і в знак протесту голосували за різними політичними силами і ждали подачок!!! Все крапка!1!!!!

 • peterson says:

  оьс тепер і зрозуміло, що не Білозір – кандидат від Журавського ( як говорив дехто з “опозіціонерів”, а сам Добряк. Він, мабуть, запив не з горя, а з радості, що не пройшов у парламент…

Залишити коментар

Gallery
20 26 dsc09698
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031