За спалювання сухого листя і трави можна отримати штраф

Державна екологічна інспекція в Житомирській області повідомляє, що у зв’язку з негативним впливом на довкілля за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків законодавством України передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу: громадян – на суму від 170 до 340 грн., посадових осіб – від 850 до 1190 грн.
Найбільше порушень фіксується на початку весни. Дим від вогнищ є надзвичайно шкідливим для навколишнього природного середовища та для здоров’я людини.
Під час спалювання сухої рослинності, побутових та промислових відходів утворюються діоксини, які дуже небезпечні для здоров’я, адже ці речовини токсичні, стійкі щодо розпаду та здатні до накопичення в організмі людини і тварин.
Відповідно до чинного законодавства, спалювати суху рослинність, побутові та промислові відходи заборонено.
За спалювання відходів на території підприємств, установ, організацій законодавством передбачена адміністративна відповідальність посадових осіб у вигляді штрафу на суму від 850 до 1700 грн.
У минулому році за порушення вимог у сфері поводження з відходами та самовільне випалювання рослинності та її залишків в Житомирській області до адміністративної відповідальності притягнуто 50 осіб на загальну суму 12 тис. грн.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

2 коментарі to “За спалювання сухого листя і трави можна отримати штраф”

  • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

    Для поповнення виборчого фонду кланового кримінально – олігархічного режиму виправданими є будь які джерела надходження коштів : штрафи, податки , побори , тарифи ціни акцизи тощо. Пам*ятаєте “Чиполіно ” : ми підвищили податок на повітря і ви стали менше дихати … Може після диму нас чекає іце , диміти менше ми станимо , а чи будимо від цього вільно дихати та краще жити..?

  • Українець says:

    Я, все ж , вважаю, що штрафи потрібні. Адже більшість, як бидло, просто палить сміття і листя в себе на подвір*ях і городах та не задумуються над тим, що це комусь заважає і взагалі, що це некультурно і варварськи! Адже замість того, щоб це питання вирішувати логічно і послідовно, більшість знаходить простіший шлях і не хоче змусити себе думати. Ми хочемо жити у Євронейській державі, а ведемо себе, як москалі-кацапи. Інше питання – реалізація і виконаня системи цих штрафів, адже закони у нашій державі – міф, яким спекулюють і використувують у своїх цілях.

Залишити коментар

Gallery
5 17 24 28
Жовтень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031