![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Шановні земляки!
26 жовтня Ви зробите свій вирішальний вибір. Здійснивши Революцію Гідності, українське суспільство сказало своє рішуче “ТАК” демократичному європейському розвитку України і жорстке “НІ” авторитарному режиму грошових мішків, які все ще наполегливо рвуться до влади.
Прошу Вас прийти на вибори і підтримати мене як єдиного кандидата від демократичних сил.
Не пропустіть у новий парламент колишніх “регіоналів”, поплічників режиму Януковича та синків високопосадовців – зрадників.
Не розпорошуйте свої голоси на випадкових кандидатів у списку мажоритарників. Пам’ятайте: віддаючи за них свій голос, Ви даєте шанс “регіоналам” повернутися до влади.
Впевнений, що Ви давно вже навчилися розбиратися, де правда, а де брехня, де добро, а де – зло і 26 жовтня Ви зробите правильний вибір, бо це буде вибір Вашого майбутнього, майбутнього Ваших дітей та онуків.
Дякую Вам за довіру і підтримку!
Ваш Павло Дзюблик