![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У турнірі брали участь 28 команд із 15 регіонів України. Команду черняхівських гімназистів підготувала вчитель-методист Ірина Барицька. Капітан команди – Дарія Шлапак.
Старшокласники обґрунтовували свою позицію з приводу тієї чи іншої географічної проблеми у наукових дискусіях . Юні географи, наприклад, дискутували, чи може людина змінити клімат на землі, якою є географія поширення соціального сирітства в Україні… Зрозуміло, що для таких наукових змагань потрібна була ретельна підготовка та надзвичайна працьовитість. Все це принесло команді Черняхівської гімназії перемогу спочатку у районному, обласному і третє призове місце на Всеукраїнському турнірі юних географів.