Погода в Черняхові
Курс валют
Хмаринка тегів

Історія Черняхівщини Анатолій Мельниченко Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир Благодійність Василь Капустін Волейбол Волонтери Воїни світла Декомунізація День Незалежності України Дзюблик Земляки Конкретні справи Ксаверівка Мистецтво Наші земляки Некраші Новопіль Павло Дзюблик Партія "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" Ремонт доріг Рій "Характерники" Сходи сіл Технічний ліцей Троковичі Україна - це МИ ФК "Технічний ліцей" ЧРГО "Україна - це МИ" Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черняхівська гімназія Черняхівська селищна рада Черняхівська школа Черняхівський районний будинок культури Юрій Малашевич вибори відпочинок команда КОНКРЕТНИХ СПРАВ місцеве самоврядування новини пожежа поліція районна рада спорт футбол

Это flash облако тегов вы можете найти на сайте "WordPress плагины". Для показа облака необходим Flash Player 9 или выше.

Кондитерська фабрика “Руден” запустила лінію з виробництва цукерок

Про це повідомляє Житомир.info – http://www.zhitomir.info/news_118350.html.
Нова лінія дозволить кондитерській фабриці виробляти близько 10 тонн продукції на добу.
Частина нової лінії була куплена на фабриках Росії і України, які збанкрутіли.
До установки нової лінії фабрика виробляла два види цукерок:” Пташине молоко “і” Чорнослив “, з лютого почнеться виробництво чотирьох нових видів цукерок. На повну потужність виробництва лінія вийде з наступного місяця.
Кондитерські вироби “Руден” продаються в 20 торгових точках області. Також продукція розповсюджується в Києві, Київській області, Одеській, Львівській, Миколаївській, Херсонській, Закарпатській областях.
“Продукція” Руден “виробляється тільки з натуральної та якісної сировини. «Наше завдання – постачати завжди якісні та свіжі вироби. За рахунок збільшення потужності виробництва фабрика планує реалізовувати продукцію і в східних областях України», – каже керівник підприємства Андрій Руденький.

ruden_linija_01

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 3,50 з 5)
Loading...

27 коментарів to “Кондитерська фабрика “Руден” запустила лінію з виробництва цукерок”

 • Віктор says:

  Цікаво було б довідатися історію крадіжки у громади Черняхова хлібозаводу. Раби, сосіть цукерки,замішані на крадіжках, пограбуваннях, крові

 • Михайло says:

  А у Котенка як завжди жаба давить. Маючи дві охоронні фірми ПП БЕЗПЕКА та ПП ЛАНА не може дати їм раду.Банкроти. Фахівець осуджувати інших. Не суди Вітя та судим не будиш.

 • Виктория says:

  Кожну неділю їздимо через Черняхів до батьків в село. Заходимо у фірмовий магазин. Є що вибрати. Дуже смачні лакомка, святкове,дамська вечірка. Молодці, так тримати.

 • Роман says:

  Я сладкоєжка. Толк в солодощах знаю. Постійно купую Руденівську продукцію, тому що вона без ароматизаторів та хімії. Надіюсь, що і цукерки будуть такої якості.

 • Davos5 says:

  Кожну неділю їздимо через Черняхів у село до батьків, та заходимо до фірмового магазину, що при дорозі. Продукція смачна та і є що вибрать.Особєнно вкусні клєри лакомка, святкове та дамська вечірка.

 • Іван Дмитрович says:

  Вітя, історію можеш довідатися у самих власників кондитеркі. Вони люди прості, думаю любязно розкажуть. Нащо бігати вокруг да около. Свій все таки виробник, щось будує, відкриває, дає робочі місця, що тут поганого. А раби… це вже ти занадто.Всі ми працюємо.

 • Апрелька says:

  Дуже смачне печиво. І я вважаю, що вони молодці. Адже не дали занепастити завод, так, як у нас занепастили Консервний завод, студенчиська столова. І ще багато чого.

 • тітка зоряна says:

  Боже! Люди!Відірвать би цьому “журналісту” Віктору Котенко та його таким самим друзям язики , щоб не мололи дурної неправди та руки щоб її не писали. Ви що думаєте що вам це все не повернеться? Ото правду люди кажуть,що грошей хотів.Залиш гарних людей у спокої. Цеж придумати требо про крадіжку, кров,пограбування.Рабами назвати. Тобіж лікуватися потрібно. Вибачте що не так . перший раз пишу.

  • mamka says:

   Точно – вдірвати яйця, руки, ноги. І взагалі повбивати всіх журналюг. А ще краще – переїхати їх джипами, щоб негавкали – сабаки. Таких гарних людей обгавкують! Ну подумаєш – задушили гарні люди других людей машинами. Мєлочі жизні…

   • Гапка Иванова says:

    Черняхівські районні депутати – Це чудо, як дешево продались за нещасну коробку печені “Руден”, а Черняхівська міліція – це гниль !!!
    Царство небесне покійному Івану, у його сім”ї не було і дітей нема, крім старенької матері і двох сестер з порядними сім”ями, якім брудні гроші Руденьких не треба , бо на їх чужа кров !!!
    Вину доказувать не треба, неї бачили живі люди і ГОСПОДЬ БОГ!
    За гріхи , хто це скоїв – прийдеться відповідать дітям внукам, правнукам…
    Задумайся вбивця , що ти наробив, тебе проклінає всей світ, адже на цьому місці могла оказатися будь-яка людина а пострадав безневиний ІВАН, отож вдкуплюйся вбивця і це ще не кінець!

 • Азгор says:

  Про ” історію крадіжки” розберуться інші органи, або зараз або потім, всьому свій час. А Ви особисто в Черняхові що відродили,скільки підприемств підняли з руїн, скільки створили робочих місць, скільком людям дали зарплату дали,чим рейтинг Черняхова Ви особисто підняли хочаб в тих регіонах де реалізуеться продукція “Руден” ???.

  • Рогза says:

   Ми знаємо, як у нас у таких випадках “розбираються інші органи”. Даєш їм бабло – і ти невинуватий. Це навіть дітям відомо. Це по-перше. А по-друге, на світі існують різні професії: вчителі, лікарі, пожежні, поштарі. Вони хіба повинні відроджувати підприємства з руїн? Багато з них працюють на своїх місцях відмінно, не думаючи про різні там рейтинги, тим більше, що часто ці рейтинги малюються “з голови” – папір усе витримає.І, по-третє, не варто ідеалізувати Руденького: у нього і значна частина людей працює в “тіні”, і зарплати аж надто малі і не відповідають тій каторжній праці, і продукція не така вже й натуральна: багато коржиків не черствіють роками (чого б це раптом?) Але справа в іншому: не можна вбивати людей навіть ідеальним громадянам, бо лише Бог дає життя і забирає його. А якщо ти це зробив навіть не навмисно, то все одно треба було стати і викликати швидку. А вже потім домовлятися з ментами і купувати собі довідку, що ти тверезий. Усе б вийшло. І всі були б живі. А тепер – моральні страждання до кінця життя (це я про вбивцю).І ще одне: про моральне обличчя вбитого: мовляв, пив горілку, то й не жалко. Це як з Оксаною Макар: повія – то й спалити на вогнищі можна, попередньо згвалтувавши? Майте совість – це все відбувається в житті, а не в кіно. Трупи не оживають! І жодний лепет про здобутки передових підприємців не виправдає їхніх смертних гріхів.

 • ГЕОРГ РЮРИК ЧИВЕШАЛАМ says:

  Людське життя дорожче будь-якого капіталу , якості товару та кількості продукції. Ми зобов*язанні цінувати не тільки своє життя , а й життя своїх ближніх.Бо ми лише в цьому світі розділені на сильних та слабких , капіталістів та жебраків. Але чи можна купити Бога , один єврей спробував вирішити це питання – не вийшло. Не вийде, всі будемо відповідати , не залежно від свого, положення маси накопичень та розмірів прибутку. Отже життя людини дороге й безцінне , капітал і приватна власність , як зазначав класик політичної економії, в той чи іншій мірі, як не крути все одно – крадіжка.

 • Азгор says:

  Тут про одне, а Вони знову “за рибу,гроші”.

 • Игор says:

  У теперішній час бізнес процвітае у наближенних до влади, Руденький і багато таких як він не виняток якщо хоршо покопати то стане ясно як зяввилися у них заводи пароаходи і тому подібне адже перад розпадом СССР заводи були всі державні і працювали на державу і громадян, а не так як зараз держава ігромадяни працюють на купку олігархів які продовжують грабувати …

 • тітка зоряна says:

  Не розумію кого грабувати???

 • зоряна says:

  Хтось має, та точить зуб на Руденького? Це вже зрозуміло! Такі “гарні” заказні статті пише, слова “правельні” доберає. Думаєте що всі дурні і не розуміють. ВОНА була за кермом СВОЄЇ автівки, а не джипа. Але комусь дуже хочеться щоб Він. Людина працює, робить добро.А вам би все в багнюку. Правельно пишуть вам, а що зробили ви окрім “іміджу” для себе? Впевнена що нічого!

  • Гапка Иванова says:

   А чого порядна людина підставляє свою дружину в кримінал , адже вона народила йому троє діток !!!

 • Азгор says:

  Не треба всіх міряти під одну лінійку, коли завод стояв розкрадений всі були обурені таким станом речей, але діло далі обурення нейшло, з’явилась людина, вклала гроші,вдновила,налагодила,створила робочі місця, дала хоча і мінімальну але зарплату (судячи з попередніх коментарів- без зарплати краще),пішла продукція яка користується попитом, але, як в анекдоті існує в природі наш черняхівський звір “Жаба”- яка душить.Балачки балакати всі мастаки, а от ділом довести… тиша.

 • Азгор says:

  Зустрічне питання ,а Ви чому?
  Якщо Ви шановна пані, володієте такою достовірною інформацією, і вказуєте конкретну сумму то чому Ви мовчали раніше, чому не сказали хто конкретно, коли і як оцінював залишки заводу, його балансову вартість, ступінь знощеності залишків обладнання , борги і хто конкретно продав, і т.д.,… чи знову чутки? А чому я не купив, тому,що кожен повинен займатися своєю справою яка внього виходить найкраще,”лікувати зуби- стоматолог, лагодити автомобілі-автомайстер” коли навпаки то це вже що найменше смішно, інколи страшно. І коли ми спочатку почнемо відповідати кожен за себе конкретно, а не говорити ” а той, а тому, а утого” тоді і буде порядок. А на рахунок того хто був за кемом і хто кого підставляє я нічого сказати неможу, сказавби якщо бачивби на свї власн очі, а слухати та розповсюджувати повідомлення ” міжогороднього радіо- яке транслюється між городами сусідів” щонайменше некрасиво та й засуджувати,вішати “ярлики” ніякого морального права не маю.

 • зоряна says:

  Гапка іванова, ви хвора і страшна людина. Ви праві ,ГОСПОДЬ БОГ все бачить. І вас .БАЧИТЬ.І чує. Вам дуже хочеться щоб це було саме так як ви розповідаєте але нащастя це не так. ВИ розумієте що не заробите на цій справі і вам нічого не залишається як казати , що всіх купили.Вас ввів в оману тупий журналіст(мабуть ваш родич) якщо не покрові то по розуму точно.

Залишити коментар

Фізкультура і спорт – один із пріоритетних напрямків роботи народного депутата України Павла Дзюблика. Майданчик для пляжного волейболу на стадіоні «Колос», тренажерне обладнання для Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи вартістю 100 тисяч гривень, тренажери для Головиного, квадроцикли для Черняхівської станції юних техніків – ці проекти вже реалізовано. Настав час для встановлення на Черняхівщині сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри в баскетбол, волейбол, великий теніс. Де йому бути? Вирішувати вам.
Опитування

Оберіть місце встановлення голосуванням до 1 червня:

 • Черняхівський стадіон «Колос» (44%, 34 Голосів)
 • Масив«Хлібодар» (12%, 9 Голосів)
 • Стадіон за колишньою студентською їдальнею (9%, 7 Голосів)
 • Головине (5%, 4 Голосів)
 • Некраші (4%, 3 Голосів)
 • Високе (4%, 3 Голосів)
 • Вільськ (3%, 2 Голосів)
 • Масив «Меліоратор» (3%, 2 Голосів)
 • Андріївка (3%, 2 Голосів)
 • Забріддя (3%, 2 Голосів)
 • Новопіль (3%, 2 Голосів)
 • Селець (3%, 2 Голосів)
 • Селянщина (1%, 1 Голосів)
 • Крученець (1%, 1 Голосів)
 • Горбулів (1%, 1 Голосів)
 • Велика Горбаша (1%, 1 Голосів)
 • Троковичі (1%, 1 Голосів)
 • Бежів (0%, 0 Голосів)
 • Сліпчиці (0%, 0 Голосів)
 • Стирти (0%, 0 Голосів)
 • Федорівка (0%, 0 Голосів)
 • Новосілка (0%, 0 Голосів)
 • Пекарщина (0%, 0 Голосів)
 • Очеретянка (0%, 0 Голосів)
 • Нові Сали (0%, 0 Голосів)
 • Ксаверівка (0%, 0 Голосів)
 • Клітище (0%, 0 Голосів)
 • Іванків (0%, 0 Голосів)
 • Жадьки (0%, 0 Голосів)
 • Дівочки (0%, 0 Голосів)
 • Вишпіль (0%, 0 Голосів)
 • Видибор (0%, 0 Голосів)
 • Зороків (0%, 0 Голосів)

Всього голосів: 77

Loading ... Loading ...
До річниці відкриття черняхівського магазину «Твоя мобілка» стартували акції для покупців аж до новорічно-різдвяних свят. Розпродаж музичних колонок (ціна від 150 грн), іграшок «Антистрес». При покупці смартфона - стартовий пакет «Київстар» з інтернетом у подарунок. При купівлі товару на суму більше 500 грн - навушники в подарунок. І ще багато чого. Завітайте – не баріться.
Випадкове фото
5 18 22 img_6080
Архів новин
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Курс валют