![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
У п’ятницю, 24 серпня, відбудеться концерт народної артистки України Оксани Білозір. Цей очікуваний усіма захід проходитиме не в районному будинку культури, оскільки влада, незважаючи на попередню домовленість, заборонила виступ народної артистки в стінах Черняхівського районного будинку культури.
Проте селищна влада разом із жителями Черняхова і гостями містечка радо зустріне улюбленицю публіки на вулиці, біля районного будинку культури.
Дуже приємна та радісна новина для нашого поліського краю , бодай рясніше відбуваються вибори , позаяк тільки таким чином згадують за простий черняхівський пролетаріат. Прогнозую що після концерту Оксана обійде Сергія та вийде на третє місце за результатом даного опитування , а якщо влаштує харизматичну гарячу сильну політ промову та може і потіснити пана Віталія. Заголом наступає повне банкрутсво вітчизняного політикуму , плітологи пророкують кризу потенційних політичних діячив та повного всихання довіри до останніх. Власне те що ми спостерігаємо є переорієнтацією попиту на інших представників націанальної еліти . Можливо саме в такий спосіб українці проведуть ревізію публічної влади і оминуть революційні потрясіння , хочеться сподіватись на ліпше , бодай не вийшло ще гірше. Сьогодні низка претиндентів сходить з дистанції.ЧОМУ ! А тому що так задумано вище. Надіємось що Білозір не з цього переліку клерків ” господаря банкової , межгір*я та всія русі “