![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У Черняхівському районі, як і в області, вшанували кращих підприємців до їхнього професійного свята, визначивши переможців у різних номінаціях. Кращий керівник року – Федір Горбань (ПАТ «Головине – Граніт»), кращий аграрій – Іван Бовсунівський (ПАФ «Дружба»), кращий роботодавець і виробник найякіснішої продукції – Андрій Руденький (ТОВ «Нива Експо»), кращий молодий приватний підприємець – Віктор Ревчук із Бежева, успішна бізнес-леді – Наталія Лук’янчук, найсумлінніший платник податків – Віктор Пашинський, кращий будівельник – Вітольд Опанасюк.