![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Лебеді належать до ряду гусеподібних, родини качкових, підродини гусевих. Звучить усе це якось не зовсім романтично, проте коли бачиш цих гордих птахів на черняхівському ставку, то розумієш, що нічого спільного з прозаїчною домашньою птицею вони не мають.
Правда, лапи у лебедів досить короткі, тому вони, пересуваються по землі незграбно. Зате у них дуже розвинена літальна мускулатура, що дозволяє їм долати тисячі кілометрів на їх щорічних перельотах на південь і назад.
Черняхівські лебеді відрізняються сміливою і компанійською вдачею, і коли їх починаєш фотографувати, то підпливають ближче.