![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Ці черги мають бути у відділах обліку у міськвиконкомах, сільських, селищних радах, у відомчих організаціях. Про це йде мова у проекті Закону України «Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом». Саме він обговорювався минулого тижня за круглим столом в Житомирській облдержадміністрації чиновниками і громадськими діячами.
З цього приводу сайт облдержадміністрації називає цей документ «законопроектом, який врегулює всі питання, пов’язані з молодіжним житловим будівництвом».
Учасники круглого столу звертаються до громадян Житомирщини, в першу чергу молодих, які мають проблеми з житлом, з проханням «вносити свої пропозиції, думки, зауваження, адже це перший законопроект, який має на меті врегулювання всіх питань, пов’язаних з молодіжним житловим будівництвом».
У цьому законопроекті передбачається надання пільгових довгострокових державних кредитів на будівництво чи придбання житла за рахунок державного та місцевих бюджетів; сприяння створенню молодіжних житлових комплексів (молодіжних житлово-будівельних кооперативів) тощо. Проект обіцяє і надання молодим громадянам в оренду житла без права його викупу.
А тепер про головне: в державному бюджеті планується щорічно передбачати кошти для поліпшення житлових умов не менше 10% молодих сімей, які потребують житла.
Тож зараз, як зазначає офіційний веб-сайт Житомирської облдержадміністрації, «проводиться уточнення списків молодих людей до 35 років, які перебувають на чергах у відділах обліку у міськвиконкомах, сільських, селищних радах, у відомчих організаціях. До кінця року буде відома реальна кількість молодих людей, що потребують житла».