![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Минулих вихідних у Черняхові відбувся спортивний турнір із рибальства серед дорослих, присвячений відкриттю сезону, який організувала й провела Черняхівська районна громадська організація «Україна – це МИ». Перше місце в цих змаганнях виборов Валерій Шевляков. На гачок його вудки попалося риби загальною вагою 1 кілограм 880 грамів. На другому місці – Сергій Несененко, який наловив майже кілограм риби, а точніше – 915 грамів. На третьому місці – Віктор Заїка, улов якого склав 890 грамів.
Велика кількість азартних рибалок, грошові призи переможцям, чудова погода і пригощання рибною юшкою від організаторів змагань – усе це додало гарного настрою черняхівцям і гостям містечка.