![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Дорогі земляки, сердечно вітаю вас зі святом світлого Христового Воскресіння. Воно несе нам упевненість у тому, що сили добра й справедливості не здолати ворогам, у тому числі й загарбникам. Бо життя перемагає смерть, а милосердя долає зло. Бо Україна вкотре доводить: віра – незнищенна. Вона допоможе нам здобути перемогу в цій війні, підтримає на шляху до процвітання рідного Полісся й усієї України. Вона – підмурівок цивілізаційного поступу нації.
Просімо в Пасхальні дні у Господа сил, щоб утвердити правду на нашій землі, щоб сьогоднішні перетворення відповідали інтересам кожного громадянина. Сприймаймо Великдень як символ Божої щедроти, черпаймо в ньому силу й наснагу для натхненної праці в ім’я Господа, Української держави та рідного народу.
Не забуваймо про слабих та знедолених. Молімося за полеглих в ім’я України, за мир.
Бажаю вам любові в серцях, добра в домівках, злагоди в країні.
У день Воскресіння Христового вітаймо одне одного словами, які наші предки повторювали протягом багатьох століть: “Христос воскрес! Воістину воскрес!”.
Ваш Павло Дзюблик, народний депутат України
Дякуємо, Вас теж з Великоднем)
Народичи дякують народному депутату за святкові привітання. Хай Вас Бог благословляє.
Христос воскрес – воістину воскрес!