![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Цьогоріч юні екологи Черняхівщини отримали підтримку народного депутата України Павла Дзюблика. І справа не тільки в тому, що він відзначив подарунками переможців і призерів щорічного районного конкурсу агітбригад молодих природоохоронців Черняхівщини.
Не секрет, що довкілля можна зберегти лише спільними зусиллями. І як би не старалися депутати, без підтримки на місцях не обійтися. Особливо ж потрібна вона з боку юних, бо за ними – майбутнє.
Робота народного депутата саме в цьому напрямку не випадкова, адже Павло Дзюблик очолює у Верховній Раді України підкомітет з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об’єктів природно-заповідного фонду Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
Юні ж екологи Черняхівщини не тільки агітують земляків берегти природу власними виступами на сцені, а й роблять це власноруч: прибираючи від сміття водойми, насаджуючи молоді дерева й квіти, охороняючи флору й фауну рідного краю. Деякі з них влилися в молодіжне крило ЧРГО «Україна – це МИ», яка займається зокрема й природоохоронною діяльністю.
Кращі виступи цьогоріч продемонстрували команди Черняхівської гімназії (1 місце), Високівської гімназії (2 місце) та Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (3 місце).