![10 10](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Шановні жителі Черняхівщини, на цьому тижні ми відправляємо в зону АТО новобранців-добровольців та військовослужбовців, які повертаються з відпустки на схід України. Це воїни 95 і 30 бригад.
Крім продуктів харчування, хлопцям потрібні двомісні палатки (можна й старі, вживані) для перебування в польових умовах. Якщо у когось є можливість їх знайти, просимо принести до Громадської приймальні в приміщенні Черняхівської райдержадміністрації або передати у в/ч Богунії.
Волонтери