![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Дві футбольні команди Черняхівської ДЮСШ: старшої групи (юнаки 1995 р.н., тренер – Геннадій Гриневич) та молодшої (юнаки 1997 р.н., тренер – Ігор Федорчук) здобули вагомі перемоги в обласному футбольному чемпіонаті серед ДЮСШ Житомирщини.
Поділені на дві підгрупи, в кожній із яких змагалося по 8 учасників, вони дійшли до фіналу і 24 червня в Житомирі зустрілися з переможцями у інших групах. У запеклій боротьбі команді старшої групи вдалося перемогти однолітків – вихованців Любарської ДЮСШ – з рахунком 4:1 та з рахунком 3:0 – команду з Романова і здобути І місце.
Команда юнаків молодшої групи у півфіналі зустрілася із любарськими однолітками і перемогла з рахунком 1:0. А от у фіналі юні черняхівці зіграли з командою ДЮСШ з м.Овруча і поступилися – 0:2. Таким чином нашим футболістам дісталося ІІ місце.
Під час турніру цікаву й красиву гру продемонстрували команди вцілому, а також окремі футболісти. Зокрема, нападник старшої групи Владислав Савчук, який тільки у фінальній частині змагань забив три красиві голи у ворота суперників, а Віктор Грищенко (молодша група) – 2. Відзначилися грою і Дмитро Собченко, Михайло Федько – півзахисники старшої групи, Леонід Грусевич – нападник, Віктор Федорчук, Максим Тартасюк, Богдан Лук’янчук – півзахисники (молодша група).
За 11 років участі команд Черняхівської ДЮСШ в подібних турнірах вперше довелося досягти таких високих результатів.