![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Як повідомляє Головне управління статистики у Житомирській області, у Черняхівському районі минулого року розлучилися тільки 34 пари. У 2010 їх, наприклад, бюуло 65 (Інформація наведена за даними органів державної реєстрації актів цивільного стану без урахування розірвань шлюбів, здійснених у судовому порядку). І шлюбів зареєстовано теж більше – 220 ( у 2010 – 184).
Велика подяка всім хто пропагує високі цінності сім*ї та міцної родини: відповідним державним службам,громадським організаціям ,зокрема ВБО “АСЕТ”, ЖОБО “ПЛАНЕТА ДЛЯ ДІТЕЙ”,православним,католицьким ,протестанським ЦЕРКВАМ, та всім прогресивним свідомим людям .
Пропоную адміністрації сайту більше популяризувати прогресивні здорові та актуальні питання. Моя вам підтримка та щира подяка, адже для перемоги зла потрібно лише одне- щоб добрі люди ні чого не робили.