![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Питання про надання погодження товариству з обмеженою відповідальністю «Черняхівський спецкар’єр» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами та надання гірничих відводів ТОВ «Об’єднана гірничо-видобувна компанія» та ТОВ «Граніт-Резерв» навіть не розглядалися вчора на черговій сесії Житомирської обласної ради. Їх «зарізала» ще тиждень тому постійна комісія облради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності та середнього і малого бізнесу. Комісією керує Олександр Никитюк – заступник голови облдержадміністрації – керівник апарату ОДА(партія Регіонів). Хоча подібні питання зазвичай розглядаються на іншій профільній комісії – з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів.
Тож найближчим часом кар’єри в Дівочках, Пекарщині та Сельці не працюватимуть.
Видно, власники кар’єрів пожаліли дати на лапу.