![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Звідки чекати небезпеки на дорозі? Водії й пішоходи впевнені, що саме від стану покриття проїжджої частини та тротуарів залежить безпека руху, тому й звертають на це найбільше уваги. Але, виявляється, не все так просто. Небезпечними для життя можуть бути й дорожні знаки. Саме такий вказівник біля пам’ятника Скорботній Матері у центрі Черняхова вже три тижні, в буквальному сенсі слова, висить над головами перехожих, ледь тримаючись за опору. На щастя, за цей час не було шквального вітру, але чи довго так триватиме – невідомо, адже будь-якого дня погода може змінитися. І добре, якщо ніхто не постраждає.
Проблема не нова і не окрема , шляхи та сполучення в нашому містечку як невиліковна хвороба , що при цих , що при попередніх нічого суттєвого не робилось . Візьмемо стан пішохідних зебр , по факту вони відсутні на проїзджій частині , лед-ледь видно біля універмагу ,хто має нести пряму відповідальність за порушення правил переходу проїзджої частини ?
Зате цей вказівник “випередив” сумнозвісний закон про мови. В україномовному районі залишилися ще радянські вказівники! Уміємо зберегти, якщо хочемо! А із деяких вказівників назв населених пунктів ( шо залишилися) – можна анекдоти складати – стільки букв там не вистачає.
Нема в Черняхові нормального хазаїна.
ПРОБЛЕМА НЕ В ГОСПОДАРІ , А ВКОЖНОМУ З НАС ТА ВЦІЛОМУ У СУСПІЛЬСТВІ .