![3 3](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_3.jpg)
![6 6](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![33 33](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08852.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
1 серпня в нічному клубі «Клєтка» відбувся благодійний концерт, який організували члени Молодіжного руху Черняхівщини. Підтримав ініціативу небайдужої молоді ПП «Андрійчук». Проте, як виявилося, байдужих у районному центрі ще дуже багато, оскільки аудиторія не була занадто чисельною.
Але маємо надію, що громадськість активізується і обов’язково долучиться до таких ініціатив, адже всі, хто відвідав захід, були задоволені майстерністю виконання та репертуаром прогресивних земляків, серед яких: «Не такий», «SLICK», Юрій Хробуст («Вікно на вулицю»), Дмитро Фещук, Анастасія Паламарчук, Григорій Невмержицький, який, крім пісень відомих гуртів, представив до уваги присутніх і власне творіння.
Концерт був особливо значущим тому, що кошти, зібрані від проданих квитків, передані військовим, пораненим під час АТО.