![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Так, лише спільними зусиллями вдається робити корисні справи. Особливо ті, які допомагають нашим бійцям. А плетіння маскувальних сіток завжди актуальне, незважаючи на відносне затишшя на передовій.
Ініціатори акції звертаються до жителів Черняхівщини взяти в ній участь і приносити старі речі зеленого кольору будь-яких відтінків із натуральних тканин (наприклад, футболки), а також старі простирадла та іншу постільну білизну будь-яких кольорів, яка потім пофарбується в зелений колір і розріжеться на стрічки для плетіння маскувальних сіток.
Потрібна також допомога тих, хто вплітатиме стрічки в сітки.
Тканину просять приносити волонтерам або в приймальню народного депутата України Павла Дзюблика в приміщенні Черняхівської райдержадміністрації.
Телефони для довідок: 0674113178, 0983750012.
Правильно. Хто чим може. Зарез в людей не дуже є грошей. Але чого б не допомогти плести захистну сітку? Я прийду. Тільки оголосіть коли і на сільки годин.