![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Уже в першому числі передвиборної агітаційної газети «Рідний дім» Володимира Пехова на фоні мажорного опису звитяг соціально відповідального бізнесу, представником якого і позиціонує себе, треба гадати, сам депутат обласної ради від Партії регіонів Володимир Пехов, – дисонансом прозвучали слова 44-річної Зої Фурман із Зорокова, котра разом з іншими односельцями відповідала на питання редакції цієї газети «Що ви хотіли б отримати від останнього місяця року, щоб назвати його вдалим?». Жінка сказала: «У мене дитина-інвалід, а пенсію цього місяця затримують. В совбезі кажуть, що в цьому місяці в районі народилося багато дітей, тож гроші пішли на виплату матерям, але насправді всі знають, що їх виплатили чорнобильцям».
«Всі знають, що їх виплатили чорнобильцям» – напрочуд точно в унісон прем`єру Азарову, який вважає, що учасники чорнобильських акцій протесту не мають морального права вимагати таких великих компенсацій, оскільки доходи інших громадян значно нижчі. Зате значно вищі величезні виплати з народної кишені урядовцям, нардепам, чиновникам вищого рангу. Про це знають і Зоя Фурман, і мільйони інших українських людей, у тому числі й селян.
Тож розпалювання на сторінках таких газет соціальної ворожнечі – справа марна. Україну не змогли розділити на Захід і Схід – не зможуть розділити і на дітей-інвалідів та чорнобильців. З однієї простої причини: народ уже знає свого ворога в обличчя.