![11 11](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Такі фотографії пишуть історію Вітчизни. Це було 20 червня. Президент України, Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко відвідав Донбас, побував у центрі антитерористичної операції. Після цього оголосив тижневий мораторій на вогонь. У такі нечасті хвилини затишшя на передовій глава держави і сфотографувався з бійцями 2-го батальйону 4 роти 95-ої Житомирської окремої аеромобільної бригади. Переважна кількість бійців на цій світлині – наші хлопці з Черняхівщини.
Це фото було опубліковане в одному з червневих чисел газети «Голос України», яку передплачують не всі жителі Черняхівщини, тому розміщаємо його на нашому сайті.
Ось вони, наші рідні, дорогі, прекрасні воїни: внизу – Олексій Лисюк, Сергій Бабський, Олександр Паламарчук, Роман Легостаєв, Сергій Баранівський, Дмитро Білошицький; другий ряд: Григорій Біленя, Вадим Свобода . Руслан Шендриченко та Ігор Севрук із Жадьок тримають Державний Прапор України.
Верхній ряд: Віталій Бездітко, Анатолій Кузнєцов, командир – Павло Іванович Розвач, командир роти – В’ячеслав Олександрович Кубрак, Роман Шатківський. Сергій Павлюк та Іван Когут з Видибора – на бетеері.
Фото Михайла МАРКІВА.
Хай Вас Бог береже, хлопці!