![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Тому, хто захоплюється читанням, завжди приємно усвідомлювати, що поруч є такі самі книголюби, з котрими можна обмінятися враженнями від прочитаного. То чому ж не розширити коло шанувальників літератури? Давайте подаруємо вже прочитані нами книги Черняхівській районній бібліотеці. Приносьте їх прямо туди й віддавайте будь-кому з бібліотекарів.
Починається новий навчальний рік, тож не зайвим буде подарувати бібліотеці й програмову художню літературу, за яку дякуватимуть школярі.
Будьмо щедрими.