Хмаринка тегів

ПРАВДА ПЕРЕМОГЛА, АЛЕ…

Весною 2012 року благодійна організація «Фонд Миколи Оніщука» застрахувала дітей шкільного віку Брусилівського, Володарсько-Волинського, Коростишівського, Малинського, Народицького, Радомишльського та Черняхівського районів. Заходом цим було охоплено 21006 учнів. Страхова сума склала 19 млн. 920 тис. грн., а страховий платіж – 119 тис. 520 грн. Трохи більше, як за два місяці, з дітьми трапилося майже 50 нещасних випадків і дві смерті. Всі отримали страхове відшкодування. Батьки щиро дякували Миколі Васильовичу.
І враз грім із ясного неба: в газеті «Час вибору», засновником якої був В.В.Даниленко і яка, подейкують, була близька до народного депутата Віталія Журавського, що в той час балотувався у Верховну Раду України наступного скликання, з’явилася кореспонденція «Міністр… шахрайської турботи про дітей». Автор її – горе-журналіст – М.Пономарчук – обілляв брудною брехнею з ніг до голови екс-міністра юстиції Миколу Оніщука. Микола Васильович звернувся до редакції газети ««Час вибору», щоб спростувати наклеп, але вона, немов у рот води набрала, – відмовила. Довелося захищати честь у судах. Тривали вони майже рік. І ось нарешті є рішення Апеляційного суду м. Києва, яке набрало законної сили:
– задовольнити позов Оніщука Миколи Васильовича до Пономарчука Дмитра Митрофановича і Даниленка Володимира Володимировича про спростування недостовірної інформації, захист ділової репутації і частково відшкодування моральної шкоди;
– визнати недостовірною опубліковану в газеті «Час вибору» – (округ 66, засновником якої є відповідач Даниленко В.В., випуск перший, вересень 2012 року, на третьому аркуші, інформацію автора статті – відповідача Пономарчука Д.М. про те, що «Міністр юстиції у 2007-10 роках Микола Оніщук вдався до цинічного шахрайства», «батьківська турбота» пана Оніщука насправді виявилась цинічним обманом довірливих батьків. «Доброчинна», про людське око, акція екс-міністра – це безсоромне окозамилювання», «дай Боже цій «щедрій» людині здоров’я й довголіття! Хоча б до першого засідання суду за шахрайство…»;
– зобов’язати Пономарчука Д.М. та Даниленка В.В. розмістити не пізніше одного місяця з дня набрання рішенням законної сили на третьому аркуші газети «Час вибору – (округ 66)» спростування відповідного змісту;
– стягнути з Пономарчука Д.М. та Даниленка В.В. на користь Оніщука Миколи Васильовича у відшкодування моральної шкоди та понесені ним судові витрати по одній тисячі шістсот двадцять п’ять гривень.
Покарання, звісно, слабеньке. Такий брудний наклеп на відомого громадського діяча та політика мав обійтися б наклепникам у десятки тисяч більше, аби наклепники не перебували під захистом деяких можновладців.

Правління Фонду

ддд

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Loading...

3 коментарі to “ПРАВДА ПЕРЕМОГЛА, АЛЕ…”

  • Юрій Малашевич says:

    Подібні журналісти, головні редактори районних щотижневих часописів та інші подібні їм совки і керівники районого розливу мали б почепляти в своїх кабінетах великі аркуші з написами: “ТАК ЗАВЖДИ НЕ БУДЕ БО І ЦЕ МИНЕ”,”ОСТАННІ СТАНУТЬ ПЕРШИМИ”,”ЗА ВСЕ БУДЕ СУД І ВІДПОВІДЬ”. І кожен день, використовуючи ці віщувальні слова своєї карми, проводити “шокову терапію” своєму сумлінню та розуму, бо наскільки потрібно бути глухим, сліпим та недотепним щоб не передбачати майбутні зміни. Люди, котрі чинять подібно є або повністю політично заангажовані, або абсолютно інтелектуально недолугими, є ще третє, але то вже паталогія і невиліковний діагноз, про це наразі говорити не будемо…

  • Іван Іванович says:

    Для таких людей і для таких газетьонок усе проходить безнаказано. Що для них ці копійки моральної шкоди? Депутат, який випускав цю газету-брехунець, візьме ці гроші із бюджету держави – з народних грошей. На жаль.

  • Петренко says:

    Дивно що Онищук таки виграв цей суд проти Журавського. Якось нетрадиційно це. Мавби програть. Невже остались ще чесні судді в країні?

Залишити коментар

Gallery
6 7 34 100_1023
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930