![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
На сайтах правозахисного центру «Свобода» та «ЖИТОМИР.іnfo» сотні читачів (як зазначає статистика відвідування цих електронних ЗМІ) прочитали, а тисячі ще прочитають (з огляду на недавнє розміщення) чергові матеріали правозахисника Віктора Котенка про черняхівську міліцію.
Свіжа розповідь містить, зокрема, діалог із черняхівцем Анатолієм Конопацьким, котрий, за його ж словами, нелегально працює кочегаром у районному відділі міліції. Він зазначає, що разом із напарником за своє кочегарування вони отримували 400 грн на місяць на двох. Якихось особливих претензій Анатолій Конопацький начебто до міліціянтів і не має, адже вдома у нього відсутні дрова, ночувати там холодно та й споживали вони разом із напарником арештантську їжу.
Кочегар зазначає, що котельня не стоїть на балансі міліції і тому міліціянти платять йому з напарником зарплатню із власної кишені.
Анатолій стверджує, що працює старанно і з гордістю каже, що із самого ранку вже натопив, щоби людям було тепло….
Сьогодні ж на обох вищезазначених сайтах було додано ще одне відіо: жителька Черняхова пенсіонерка Галина Володимирівна Кондрацька розповідає, що після виходу в світ інтерв’ю з кочегаром Конопацьким він був жорстоко побитий за свій «теледебют» заступником начальника міліції і черговим по відділу, а перед тим накачаний ними ж алкоголем.
Жінка каже, що після побиття, незважаючи ні на що, міліціянти розбудили Конопацького вранці і сказали, щоб він починав топити, бо холодно. Наказали йому мовчати, інакше, за словами кочегара, «вб’ють, вивезуть і закопають».
Сам Анатолій Конопацький інтерв’ю цього разу вже не давав.
Критичні матеріали правозахисника Віктора Котенка про черняхівську міліцію гуляють інтернетом уже давно. Але жителі Черняхівського району і досі не дочекалися з уст керівників району жодного коментаря з цього приводу ні в усній формі, ні на сторінках районної газети, ні на офіційному сайті райдержадміністрації (до речі, останні новини на ньому були додані ще аж у липні). Може, правозахисник не має рації? А може, у нас справді «бєспрєдєл»?
Боюсь, що пенсіонерка Кондрацька теж уже нікому не дасть інтервю.
Прикольно! Боротьба за легалізацію робочих місць. А приватника вже б “натянули” по саме годі. І це в структурі яка повинна охороняти “Закон”.
Невже на утримання міліції держава не виділяє кошти?
У цьому році черняхівська міліція стала “зіркою” і телебачення, і інтернету. А районне начальство чомусь!!! ніяк на це не реагує. Мовчить і районна преса. Що, ця проблема нас аж ніяк не зачіпає. В якій державі живемо!!???
По правді кажучи двуяке відношення до цього всього.Бандюки і мєнтовскій бєспрєдєл,то все зрозуміло…А з другого боку,замерз би вже нахрен деоь в зимку,цей п’янчужка-бомжик