![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Ювілейною медаллю “20 років незалежності України” за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний та культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові здобутки та багаторічну сумлінну працю нагороджено п’ятьох нпших земляків – жителів Черняхівского району.
Серед них директор Високівської гімназії Лариса Леонідівна Бардук, дільничний терапевт Черняхівского територіального медичного об’єднання Іла Якимівна Вахницька, забрідський сільський голова Володимир Миколайович Воробйов, директор Бежівського сільського будинку
Культури Євгенія Миколаївна Мацієвська та директор товариства «Нива Експо» Андрій Олександрович Руденький.