![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
26 жовтняу Храмі на Честь Почаївської Божої Матері відбулося престольне свято. У ньому взяли участь Митрополит Київський і всієї України блаженнійший Мефодій, високопреосвященнійший Володимир – архієпископ Житомирський і Поліський, народний депутат України Оксана Володимирівни Білозір, священики й віряни.
Блаженнійший Мефодій звернувся до черняхівців та гостей містечка із глибоко патріотичною та високодуховною проповіддю.
Після богослужіння відбулося освячення дзвонів і покладання квітів та лампад до пам’ятників Жертвам голодомору і Скорботній Матері.
Дуже цікава перша фотографія. І чому це Оксана схопила блаженійшого Мефодія за рясу?
Вона тримає в руках не рясу, а орден, який їй вручив блаженнійший Мефодій. До церкви треба ходити частіше – можна все самому розгледіти. А ні – то купіь собі нормального монітора.
Хочеш доброго життя голос дай за Добряка . Хочеш Україну знанну голосуйте за Оксану . Хочте “Черняхівську мрію” голосуйте за Сергія .Хочте наклеп за ля-ля обирайте Віталя . Голову колгоспу знову тоді повертай Миколу . Хочеш афганського духу голосуйте за Петруху. А Сергійко Голосуй каже все підрахуй вирішить хто буде главний . Главноэ что б для народа розонравилась СВОБОДА , голосуй за бют за рега только шоб не за Олега.