![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Брудну кампанію із дискредитації кандидата в народні депутати по округу №66 Павла Дзюблика розпочали за кілька днів до виборів його опоненти.
Так вчора вночі у Черняхові міліція піймала 4 молодиків, які розклеювали на стовпах «чорні» листівки з неправдивою інформацією про Дзюблика. На листівках також не було вихідних відомостей. Усіх чотирьох хлопців доставили до відділку міліції та зняли покази.
Цей випадок внесено у єдиний реєстр досудових розслідувань.
Окрім того, брудну кампанію проти Павла Дзюблика розпочали на телеканалі «Ера», який належить регіоналу Андрію Деркачу, тестю Івана Литвина. Сам Іван Литвин також балотується в окрузі №66.
Нагадаємо, що за даними соціологічної групи «Рейтинг» саме Павло Дзюблик, спільний кандидат від демократичних сил, має найбільший відсоток підтримки жителів округу.
В партії «Народний фронт» закликають усіх кандидатів до ведення чесної передвиборчої кампанії. Також ми закликаємо виборців не продавати свій голос і приходити на виборчі дільниці у неділю, 26 жовтня.
Прес-служба «Народного фронту»