Протягом 2009-2011 років у Черняхівському районі на лікування та профілактику туберкульозу з місцевого бюджету не було виділено жодної копійки

Слава Богу, хоч закупівля медикаментів для хворих на туберкульоз здійснюється за рахунок коштів державного бюджету. Постачання ліків, як стверджують районні медики, є задовільним.
Проте матеріально-технічна база районної медицини потребує вкладання значних коштів: потребують заміни рентгено-флюорографічне обладнання, бактерицидні лампи, необхідні спеціальні мікроскопи у Горбулівську та Вільську амбулаторії…
Але, крім фінансових, у районі є й інші проблеми, пов’язані з лікуванням та профілактикою туберкульозу. Наприклад, не всі батьки дають письмовий дозвіл на проведення їхнім дітям турбулінодіагностики (єдиного способу виявлення туберкульозу в дітей). Щороку на неї витрачається біля 20 тисяч гривень. Під час таких перевірок виявляють 100-150 тубінфікованих дітей і підлітків. Вони отримують хіміопрофілактичне лікування в санаторіях. Хворі ж на туберкульоз діти трапляються рідко.
А от хворих на туберкульоз дорослих цього року виявили 16 чоловік (відбулося тубобстеження тільки половини району).
Проблемою є і те, що багато несвідомих жителів району не хочуть проходити флюорографічний огляд, а є й хворі на туберкульоз, котрі не хочуть лікуватися. Головний лікар Вільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, депутат райради Михайло Марчук розповідає, що в нього на дільниці є четверо хворих, які буквально втікають від нього, хоч він їм і пропонує безкоштовний підвіз до лікарні.

Лікар Михайло Марчук звозить до пересувного флюорографа людей з усіх куточків сіл, які обслуговує його амбулаторія.

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

2 коментарі to “Протягом 2009-2011 років у Черняхівському районі на лікування та профілактику туберкульозу з місцевого бюджету не було виділено жодної копійки”

  • Оля says:

    І серед лікарів є справжні сподвижники.

  • я says:

    проте у нас фонтан працює і на святі першого дзвоника владні мужі та дами перед дітьми звітують, скільки політпартій в райраді, який чудовий знак вони пставили, які зупинки по середині тротуарів вони поставили, як відремонтували вул. калініна там, де часто зупиняється авто нашого вельможі. Їх потрібно завести за Житомир в тубдиспансер. провести по відділенням та залишити там хоча б на добу. Тоді б вони подумали : що краще-купити нове авто для державного мужа, чи краще використати ці кошти на благо народу, за який вони так ратують.

Залишити коментар

Gallery
17 27 122 dsc_0867
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930