Про деякі рішення обласної ради

№ 692 Про передачу нежилих прибудованих приміщень у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Черняхівського району

trizyb1
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                                                                       VІ скликання

від 22.11.12 № 692

Про передачу нежилих прибудованих
приміщень у спільну власність
територіальних громад сіл,
селищ Черняхівського району

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи згоду Черняхівської районної ради          від 17.08.12 та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від 16.11.12, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно нежилі прибудовані приміщення за адресою:
смт Черняхів, вул. Калініна, 1, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, з балансу комунальної установи по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради, у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Черняхівського району.

2. Комунальній установі по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради здійснити приймання-передачу нежилих прибудованих приміщень відповідно до чинного законодавства та у місячний термін надати обласній раді акт приймання-передачі.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови ради Чигиря М.А.

 

Голова обласної ради                                                            Й.А. Запаловський

№ 698 Про створення комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                                                                            VІ скликання

від 22.11.12 № 698

 

Про створення комунальної установи
«Центр екстреної медичної допомоги
та медицини катастроф»
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подання голови обласної державної адміністрації від 07.11.12 № 7193/51/2-12, рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 14.11.12, з питань бюджету і комунальної власності          від 16.11.12, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комунальну установу «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради.

2. Затвердити Статут комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»   Житомирської обласної ради (додається).

3. Керівнику комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту, про що повідомити обласну раду в місячний термін.

4. Фінансування комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради здійснювати в межах загального обсягу видатків в обласному бюджеті на галузь «охорона здоров’я».

5. Погодити прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області майна для забезпечення діяльності комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради, що буде передаватися, згідно з рішеннями сільських, селищних, районних та міських рад.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови обласної ради Чигиря М.А.

 

Голова обласної ради                                                          Й.А. Запаловський

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

1 коментар to “Про деякі рішення обласної ради”

  • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

    Сам по собІ закон “Про екстрену медичну допомогу ” що вступає в чинність з 1.01.2013 передбачає створення в обл центрах екстреної мед допомоги та медицини катастроф, станцій, бригад та відділень екстреної мед допомоги, а також відповдне фінансування з обл бюджету, аскільки з ухваленим бюджетом є низка проблем , та й дифіцит зашкалює підстави що підтвержують нормальне та своєчасне фінансування відсутні. На сьогодні не забеспечено повною мірою нормативно-правову супроводну діяльність екстреної мед допомоги у відповідності до цього закону та його узгодження з іншими законодавчими актами.

Залишити коментар

Gallery
5 33 dsc_0867
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930