![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
13 липня, в суботу, на стадіоні «Колос» у Черняхові відбулася гра в рамках чемпіонату області між командами ФК «Руден» та ФК «Новоград – Волинський», у якій черняхівці отримали беззаперечну перемогу. Вболівальники побачили цілковито чоловічу боротьбу в кожному зіграному моменті. Голами відзначилися Олег Ковальов та Дмитро Охмак. Тренер команди – Геннадій Гриневич, капітан – Руслан Фещук.
14 липня, в неділю, відбулася футбольна гра між «ДЮСШ» (Черняхів) і ФК «Зороків» у рамках чемпіонату району.
Гра проходила на рівних, однак у черняхівців було багато небезпечних моментів, які вони, на жаль, не реалізували. Але на початку тайму все-таки забили гол у ворота суперника і відірвалися вперед. Відзначився Богдан Кириченко точним ударом у сітку воріт, але Зороків не впав у відчай і почав контратакувати та домігся свого. Під час штурму воріт суперника зороківці все-таки забили гол і зрівняли рахунок. Матч закінчився нічиєю.