![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
20 липня відбулася нарада бджолярів району, яку вів заступник голови райдержадміністрації Петро Пивовар. У ході зустрічі пасічники району, а їх зібралося півтора десятка, обговорили проблеми бджільництва, зокрема наявність медоносних сільськогосподарських культур у районі, питання зимівлі бджолосімей тощо.
Вирішено створити спілку бджолярів району. Одностайним голосуванням обрано тимчасового голову спілки – Олександра Іщенка та актив спілки, який займеться організаційними питаннями.
Учасники наради обрали делегатів на обласну конференцію бджолярів.