![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Спеціалістами центру проінспектовано 10 сімей, в яких виховується 13 неповнолітніх дітей для обстеження матеріально-побутових умов, визначення потреб сім’ї. З сім’ями проведена робота щодо їх звернення у разі виникнення проблем: влаштування дітей до навчальних закладів, оформлення пенсій, соціальних виплат на дітей, отримання гуманітарної допомоги.
За сприяння приватного підприємця Ярослава Рацілевича сім’ї з Криму придбано матраци, а спеціалісти центру подарували постільну білизну для дітей. Запропоновано оздоровити дітей у оздоровчому закладі.
До вирішення питань сімей переселенців залучаються соціальні партнери, а це – управління праці та соціального захисту населення, районний центр зайнятості.
Осторонь проблем даних сімей не залишаються і волонтери, які працюють при районній адміністрації, вони не тільки допомагають військовим, а й надають допомогу переселенцям продуктами харчування.
На фото: спеціалісти Черняхівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з волонтерами надали допомогу у вигляді продуктів харчування переселенцям з Сходу