![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Відразу після обласного свята меду відбулося аналогічне районне. Пройшло воно на базарі (а точніше під відкритим небом на вулиці Щорса) по-простому: пасічники продавали мед, а черняхівці і приїжджі його купували. Можна було сторгуватися дешевше.
Незважаючи на вінсутність VIP-персон , фуршетів і прес-конференцій, на святі панувала радісна атмосфера: пасічники і покупці всміхалися, виступали самодіяльні артисти з районного будинку культури, керівники району Сергій Петрович Поліщук та Наталія Іванівна Рибак вітали всіх присутніх у мікрофон.
Учасники свята висловлювали сподівання, що наступного року дійство буде масштабнішим.