Результати голосування по Черняхівському району

Попередні результати голосування по Черняхівському району.

Данні по мажоритарним кандидатам

За даними паралельного підрахунку голосів в 66 мажоритарному окрузі перемогу отримав В.Журавський, випередивши представника об’єднаної опозиції Є.Добряка на 1450 голосів.

За попередніми данними перемогу отримали:

62 округ (Житомир) – Г.Зубко

63 (центр Бердичів)  – А.Лабунська

64 (центр Коростень) – В.Пєхов

65 (центр Новоград-Волинськ) – В.Литвин

67 (центр Чуднів) – В.Развадовський

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження...

44 коментарі to “Результати голосування по Черняхівському району”

 • Невірич says:

  Да… Прикольно…
  Не такий вже цей Добряк і добрий. От зняв би свою кандидатуру в підтримку Гречаного – Сергій якраз би й пройшов.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Головне те , що Черняхівщина висловила повну , безапеляційну та безумовну недовіру правлячому режиму зокрема на теренах нашого району , це стосується рего-комунівської Рай держ адміністрації . Керівництво Партії району показало повну некомпетентність, корупційність , пристосуванство та низькоефективність. Бажаємо рего-комуні дотягти бодай до виходу на пенсії зі займаних посад. Феноменом цього виборчого сезону по є результат Сергія Гречаного , зокрема по району з чим я його і вітаю. Героїчні зусилля та відповідно подвиг в умовах тотального тиску та обмеженості в ресурсах здійснила районна об*єднана опозиція ,на чолі з депутатом обл ради Павлом Володимировичом Дзюбликом – результат як кажуть на обличчі з чим також вітаємо його особисто та поокремо сім партій що увійшли в данне виборче об*єднання .Хочеться подякувати команду Оксани Білозір та її особисто за організацію культурно -масових заходів , що сприяють піднесенню національної самосвідомості, патріотизму та християнської духовності в Україні та в Черняхівщині зокрема.Також не безслідно залишиться участь в житті району Євгена Добряка та Миколи Рудченка, Олександра Михайлюти та інших “шукачів острова скарбів та борців за щасливого життя як своє особисте так і загальне”.

 • Виталий Станиславович молодца.А ваш добрик пускай отдыхает.А вам пора заткнутся

  • Черняхывець says:

   Брехло ваш Журавський а не “молодца”. І за що тільки дурні люди за нього голосували? Де обіцяне прокладання дороги по вул. Леніна (оголошення висіло і висить по всіх будинках БАМівського массиву та біля інших прилеглих до вулиці будинках, що 30 жовтня розпочнуться роботи). Знімайте лапшу та далі голосуйте за брехуна.

  • Sufficient says:

   чем же он молодца???…

 • а ты АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ роздавай газетки дальше

  • Sufficient says:

   Коли до влади прийдуть тільки люди котрі з газетками і не тільки відстоюють певні ідеї та переконання,і роблять це не за гроші,тоді і настане в країні лад

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  ЗА ДВА РОКИ ПІДТРИМКА СОЦІАЛ-НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЄЇ НА ЧЕРНЯХІВЩИНІ ЗРОСЛА МАЙЖЕ В ШІСТЬ РАЗ . ЩО БУДЕ ЧЕРЕЗ НАСТУПНИХ ДВА РОКИ ? ОСЬ ТОБІ КОЛЯН І ГАЗЕТКИ . ЩО В ТЕБЕ ЗА ПУТІМЕДВЕНСЬКИЙ “ЯЗИК” , Я ЗНАЮ ЩО ТВОЯ СУСІДКА ГАРНО СПІЛКУЄТЬСЯ НА ДЕРЖАВНІЙ МОВІ РАДЖУ ПІТИ ДО НЕЇ НА КУРСИ. ТІЛЬКИ НЕ КАЖИ НІКОМУ ЩО ТИ МОСКАЛЬ .

  • Денис says:

   Через 2 роки вона впаде в тих же 6 разів якщо не більше. В “Свободи” просто нема нормальних політиків – бійців і дрібних хуліганів достатньо, а от людей здатних писати закони – катма. Ну порозважають вони народ в ВР, а далі буде те що з “Нашою Україною” – народ розчарується де й все.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  І ЩЕ ОДНЕ, НИКОЛАЙ, ЦЕ НЕ ЖУРАВСЬКИЙ ВИГРАВ ,ЦЕ ПОРАЗКА ВСІЄЇ УКРАЇНИ В ТОМУ ЧИСЛІ І ТВОЯ , АЛЕ ТИ Ж НЕ УКРАЇНЕЦЬ, ТОБІ “КРАЩЕ”.

 • Невірич says:

  Да, Микола прав,молодца всіх купив. А правила гарного тону, Микола, треба підтягнути. Ми ж не з Гандурасу кінець кінцем!

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Через два роки СВОБОДА захопить владу , розпустить парламент , встановить перевагу нації ,відновить ядерний статус ,дасть нове дихання в розвиток ВПК ,в результаті підвищення податків для великого бізнеса та відміни їх для бідніших побудує соціал-націоналізм – країна набуде рис Великої , Могутньої ,Самостійної ,Соборної Держави.

 • шаман says:

  Про встановлення переваги якої нації пане Юрію ви ведете мову?300 років на Україні правили татари.Забігали литовці ,австро -угорці,поляки,,,, Запрошувались на поселення німецькі та чешкі колоністи, які до речі розвивали край технологіями та новими виробництвами. Все переплелось.Мої предки по батьківській лінії німці, по материнській українці і я невважаю свої гени гірші за твої. Та й прізвище ваше пане Юрію далеко не українське і якщо покопати глибше то знайдуться у твоему роді і поляки, і білоруси, і не доведи господи жиди.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Слово ” шаман” тюркського походження означає ворожій , тож не дивно що вам не відомо що таке національна самосвідомість та патріотичне відчуття відповідальності. По друге 300 років татари домінували на східній русі . В 1362 році Литовсько-українське військо на чолі з Ольгердом розбило татар на Синіх водах з того моменту вплив татар на формування українського протоетносу був менш впливовий , більший вплив мали європейскі етноси тут ви більш праві.Східна русь остаточно визволилась з під іга тільки через 118 років по тому .А по трєтє ви чули про такого Кошового отамана Війська Запорозького Низового Івана Олексійовича Малашевича , якщо ні то вчить історію пане -шамане.

 • Солоха says:

  Разом із 153 козаками-запорожцями Іван Малашевич у 1734 році першим прийняв присягу в місті Біла Церква на вірність російській імператриці Анні Іванівні.Малашевич був активним учасником російсько-турецької війни 1735—1739. 1741 року обирався депутатом від запорозьких козаків для привітання імператриці Єлизавети Петрівни під час її коронації.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Саме таким чином вдалось вивести козаків з незтерпних умов в яких вони перебували та заснувати Нову Січ вже на території що знаходилась під Російською короною . Всі історики що вивчали цей період : Скальковський ,Голубицький, Яворницький позитивно оцінюють мудрий хід старого кошового йому разом з графом Вейцбахом вдалось задати нового дихання в легені козаків , перехитривши хана , поляків та імператрицю , до речі першу присягу на вірність московській протекції зробив Хмельницький. Кошовий перебував в складних умовах подібних до Бандери на початку другої світової . В Мазепи теж були теплі стосунки з Петром до певного часу.Але заснування Нової Запорозької Січі це цілком заслуга Малашевича ,Білецького та графа Вейцбаха.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  ДО СОЛОХИ :якщо щось вириваєте з контексту то робіть це грамотно , я розумію що всі студенти зкачують з інтернета те що до них написали такі ж як вони двійочники , виж наприклад не знаєте як коментує повернення на батьківщину запорожців та успішне заснування Базавлуцької Січі той же Яворницький чи Скальковський , а я на відміну від вас це все вивчав , а завдяки домовленостям між Кошем ,імператорським двором та Київським генерал-губернаторством вдалось продовжити життя помираючого козацького товариства , помираючого зовсім не з вини Малашевича , чи Білецького чи Гордієнка чи Мазепи чи Орлика. Вина цьому відсутність самопожертви заради загальнонаціонального блага відсутність національної гідності та звитяги до боротьби. На той час було дві протекції або Турецька або Російська, Малашевич вибрав краще зло бо турки з татарами намагались відселити запорожців ближче до північного кавказу та відповідно подалі від України звідки йшло постійне поповнення .

 • Солоха says:

  А де ж суть, мова зовсім не про вас. Не зациклюйтесь на прекрасних зворотах описуючи минуле яке вже сотню раз до вас перевернули і правди всеодно не знайдеш.
  А зрада все ж таки була.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Зрада була в жовтні -листоподі 2010року в період та після місцевих виборів коли прийнявши присягу перед Богом не співпрацювати з партією регіонів депутати “Батьківщини” на пешій же сесії порушили її і спільно очолили районну раду утворивши більшість .Таким чином використавши народну довіру зодля власної користі. Я зі своєю командою здійснив прорив перемістивши районну організацію з ауцайдера в лідери по рейтингу голосування ЗА “СВОБОДУ” в області, і завдяки різним стукачам це відомо вищому парткерівництву я їх можу за це лиш подякувати.

 • Солоха says:

  Я розумію одне, що вони таким чином “вибрали краще зло” ( ваша цитата). Все ж зраду свого однофамільця ви згладжуєте, а в ” чужому оці смітинку “помітили””. До речі слово стукач тлумачення? З англ. мови інформер людина, що володіє інформацією?! Хто ж він?… ВСІ і ви в тому числі.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Те що Іван Олексійович когось зрадив тоце в першу чергу ворога українського народу кримського хана Гірея бо мавби перебувати і надалі під його протекцією позаяк проце було укладено договір , мав би відбутись похід козаків на Варшаву для допомоги союзникові хана в боротьбі за Польську корону , але за умов повернення , щось на зразок Мойсеєвої зради фараону три з половиною тисячи років тому . На жаль для хана козаки за посередництва гетьмана Апостола та графа Фон-Вейсбаха заключили таємний договір з Петербургом основою якого була “Прощающая грамота ” ЕЁ ВЕЛИЧЕСТВА ИМПЕРАТРИЦЫ И ВСЕДЕРЖИТЕЛЬНИЦЫ ВСЕРОСИЙСКОЙ” ім*я котрої ви згадували . Після смерті Петра в 1725 по воцаріння Катерини-2 цевже 60-ті роки 18 ст відбулось відродження майже знищеного Війська Запорозького , як результат (як ви кажете зради) запорожці з задоваленням повернулись в урочище річки Базавлук де успішно заснували останню Запорозьку Січ першим кошовим якої обрали ( як ви кажете зрадника) Івана Олексійовича Малашевича сталось це пізньої осені 1734 року Божого від Різдва Христового. Ваші коментарі цієї сторінки української історії це вирвані із загального контексту короткі уривки котрі в історіографії називаються фальшуванням на викривленням ходу історичних подій а фактично умисне порушення законів об*єктивізму та історизму.

 • шаман says:

  до війська запорожського приймали пане Юрію всілякий люд не питаючи його родоводу. І були в тому війську ляхи,українці,росіяни … і т.д. іт.п. Основне що туди стікався людський потік який прагнув вільного життя. Тому і у вашого однофамільця кошового Малашевича в роді теж мабуть було не тільки українське коріння.Тому питання відкрите-хто є українцем іпереваги якої нації ви збираєтесь встановлювати.

 • шаман says:

  До речі один дядько, з лівою зачіскою, в 30-х -40-х роках минулого століття теж встановлював перевагу нації. Мільони людей опинилися на тому світі.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Я не зустрічав в історії України та в історії Запорозької Січі зокрема, щоб керівниками козацької держави тобто домінуючою елітою як Війська Запорозького, так і Гетьманщини були явні не українці , якщо ви маєте можливість довести протележне я готовий вести диспут, якщо якись молдавани і приходили на Січ вони не відігравали вирішальної ролі в загальнонаціональному характері козацької республіки, повірте мені Запорізька Січ завжди мала проукраїнську орієнтацію. По другому питанню – тієї нації від якої походить назва держави , тієї нації що є титульною, державотворчою та автохтонною , тієї нації представники котрої вважають себе повноцінними носіями та потенційними реалізаторами національної ідєї , тієї нації котрі наразі є робітниками , селянами ,передовою інтелегенцією, військовослужбовцями , студентами українських вишів, тієї нації мова котрої поки що є державною , але діючий режим все робить для її знищення. Тієї нації котру ставили на коліна правлячи кола Rzhechi Pospolitoj , отаманської порти , расийскай імперії, ссср , і нині принижує путімедвенський режим россійской фєдерації . До речі сам Маркс в 31 томі повного зібрання творів Маркса-Енгельса назвав росіян не слов*янами навіть не європейцями, а радше фіно-уграми , що узурпували назву “русь” рекомендував вигнати росіян на схід. Тієї нації , що шліфує свою мову від суржику ,тієї нації до котрої Великий Кобзар, Бандера і В*ячеслав Чорновіл звертались словами “брати мої та сестри мої ріднї”, в своїх творах Шевченк червоною ниткою ясно і чітко проводив емансипацію українців від жидів,ляхів бусурман та москалів.Тієї нації до котрої звертався Володимир Сосюра словами : “…Не можеш любити народів других якщо ти не любиш Вкраїну…”

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Відповідь Солосі слово стукач дійсно означає передавач інформації , але пов*язане з колись дуже важливою професією радіотелеграфіста -оператора , тобто людини що передавала інформацію вистукуванням двозначні звуки на ключі “Азбукою морзе! “Живите так, живите так ,раазделите ка/. Самолёт , олово,самолёт/ …- …- -….- …—…

 • шаман says:

  Гут.Поставлю питання більш зрозуміліше.Територія сучасних районів Коростеня,Червоноармійська(Пулини) та Черняхова в довоєнний час була заселена переважно німецькими та чешськими колоністами. Частина з них після колективізації виїхали з України але переважна більшість залишилась і в кожного другого жителя тече кров і німецька і чешська і українська разом по одних судинах і не кусається між собою. ТО вони що -не українці?

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Ви помиляєтесь , ці території в значній мірі були заселені поляками , євреями , чехами , німцями , але це були поокремі населені пункти типу колонії Івановичі , Нейборн – німці ,Ксаверівка -прибалти, Околок – чехи ,Забріддя-поляки, Черняхів-євреї тощо, але нацменшини навіть в сумі були присутні в незначній мірі порівняно з українцями.По друге ви не правильно розумієте поняття націоналістичної соціальної держави , зараз держава якщо її можна назвати державою є ліберальною тобто держава свободи окремо взятого індивіда та “святості приватної власності”( ЛІБЕРАЛЬНО-ДЕМОКРАТИЧНОГО БЕЗПРИДЄЛА), Соціал-націоналістична держава це держава зорієнтована на національно- колективну побудову держави основою та приорітетом якої має бути національна ідея , соціальна політика та державний контроль реального базового сектора економіки тобто державно-національна власність стратегічних об*єктів народного господарства з перевагою середнього класу українських громадян , котрі в першу чергу мають бути забеспечені роботою на щойно націоналізованих стратегічних підприємствах , братиучасть в розподілі їх прибутку. Наша держава має вести агресивну політику по захисту національних інтересів як в середині так і зовні країни одним з таких “антигуманних” заходів має бути заборона комунізму та відновлення ядерного військового потенціалу як основного засобу паритету та психологічного впливу у відповідь на неадекватну політику російського режиму Путіна.Не виключено що з часом через зміни до Конституції та референдум українському народу буде запропоновано соціал-національну ідеологію визнати керівною та спрямовуючою ,а партія визначатиме державний курс розвитку держави без обмеження в часі . Але це моє приватне розуміння особисте бачення та власна точка зору.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Я пропусти один деже важливий момент – провідну роль гратиме Християнська Церква .

 • шаман says:

  якого патріархату?

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Принаймі не московського точно , в мене взагалі свій погляд на релігію церкву та віру , я вважаю що правослв*я має знаходитись під Константинопольським покровом. В програмі СВОБОДИ передбачається єдина помісна церква.

 • шаман says:

  Ну тоді доведеться десь подіти половину населення ,яке ходить не до тих церков.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Виходить що так , мене теж в цьому перечні. До слова : Степан Андрійович Бандера і Олег Ярославович Тягнибок грекокатолики.

 • Солоха says:

  “Зрада була в жовтні -листоподі 2010року в період та після місцевих виборів коли прийнявши присягу перед Богом не співпрацювати з партією регіонів депутати “Батьківщини” на пешій же сесії порушили її і спільно очолили районну раду утворивши більшість .Таким чином використавши народну довіру зодля власної користі”

  Якщо мені не зраджує память, Юрію, в 2010 році ви особисто балотувалися в районну раду від ВО Батьківщина по Троковичах та Некрашах. Не отримавши народної підтримки (а може Вас не підтримали члени Батьківщини й тепер ви їм мститеся?)перейшли в Свободу (власть меняєтьса) а тепер Ви розповідаєте про зраду. Не гарно розповідати про героїв, робити оцінку іншим, коли сам того не вартий.

 • Солоха says:

  І не потрібно розповідати всім що ви такий ідейний. Особисто я, Вам не вірю.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Особисто я вам теж не вірю як що ви фальшуєте історичними подями . В другому піврічі 2010 року(всього за 5,5 місяців) я завербував до лав бюту близько 50 членів серед котрих директор школи , дійсно був членом бюту , створив діючу парторганізацію в с Некраші в нагороду отримав останє місце в списку , та мажоритарку по Троковицькому ТВК викинений та залишений на самовиживання , я фактично був один на один з владою Гуменюка в даному селі, керівництво бюту в цей час для людей гарно грали роль опозиції присягу навіть перед Богом давали , а самі за кулісами тихенько з регами план колаборантських дій відшліфовували та своє майбутнє тушкування .Це поперше , по дреге я виріс з ролі простого агітатора , щоб результатом моєї роботи користувались потенційні пристосуванці на райдепівський мандат, а бют це дуже гарний плацдарм для таких .Мене заїло що для отримання власної користі можна використовувати навіть Бога , виходить що бюту можна.

 • Солоха says:

  Ваші коменти вже дістали вашою закоханістю в самого себе та в свою діяльність. Таке враження що як сам себе не похвалиш то й ніхто не похвалить. Ваша програма по вербуванню молоді схожа на кампанію яку проводив А. Гітлер. Що вів своєю ідеєю одних та катував зовсім інших та й Бендера від нього не далеко втік зі своєю ідейністю його однодумці катували та гвалтували (не з підручника а від очевидців тих подій) українок. Так що шановний не перекручуйте та не звинувачуйте в тому чого не має. неправдою та обливанням гряззю нічого не добєшся тільки молодим людям ви можете навіювати своїх погляди та думки.

 • Солоха says:

  АЛЕ Я ЩЕ РАЗ ВВАЖАЮ ЗА ПОТРІБНЕ НАГОЛОСИТИ ПРОТЕ ЩО КАНДИДАТОМ ВІД “БАТЬКІВЩИНИ ” ТА “СВОБОДИ” ПО 66 ОВК ЯВЛЯЄТЬСЯ ЄВГЕН ДОБРЯК ПОПРИ ВСІ ФОРМАЛЬНІ ТА НЕФОРМАЛЬНІ ЗАУВАЖЕННЯ З НАШОГО БОКУ. (не фальсифікат!) Шановний Арій ви визначтесь нарешті ви з чи без!!! То ви за Добряка то ви проти. То ви інших звинувачуєте то самі вже на їхньому місці. Може це так на вашому сайті треба щоб люди велись та й піднімався рейтинг?

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Що до першої маячні – безкоментарів . Що до другого , в той час як повторений вами мій комент висів на сайті , на передодні виборів “Невідомий” “повідомив , вище керівництво О.О про те що “Черняхівська СВОБОДА кинула Добряка та перейшла на сторону Білозір , а її керівник продався “прапало всё” . Не отримавши від мене ні яких пояснень ,не надавши реальних підстав, доказів та матеріалів свого обвинувачення, в день виборів “невідомий”повідомив вже керівництво Свободи про те що я продався та таємно агітую за Білозір . Я діяв у відповідності до “Декологу Українського Націонліста” принципів інтегрального і соціального націоналізму сформульованих Донцовим та Бандерою :”ВИКОРИСТОВУЙ ВСЕ МОЖЛИВЕ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ МЕТИ”

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Або “ДОСЯГНЕННЯ МЕТИ ВИПРАВДОВУЄ ВСІ ВИКОРИСТАНІ ЗОДЛЯ ЦЬОГО ЗАСОБИ” (влас. ред. автора)

 • Я says:

  Треба боятися таких, як МАЛАШЕВИЧ навпаки, бо вони зі своїми ідеями далеко зайдуть. І використовуватимуть для цього будь-які засоби: вбиватимуть немовлят і старих, ґвалтуватимуть жінок, прикриваючись мовою, що Україна – для українців. Щось мені це нагадує, а вам?!!!

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Дякую Вас Пані Я , що хоть ви розумієте ситуацію , якщо ви доведете що Україна має бути для поляків чи приполячених я з вами погоджусь. В же ці слова я чув від однієі членки бюту яка для “своих товарищей оказалась вовсє нє товарищ” Можете накалякать статтю в “Новому житті” під назвою “УКРАЇНА ДЛЯ УКРАЇНЦІВ , АБО ЕМАНСИПАЦІЯ НЕ УКРАЇНЦІВ НА ЧЕРНЯХІВЩИНІ”

 • шаман says:

  правду кажуть -краще з розумним згубити ніж із дурнем знайти. а кого це стосується-хай здогадається сам.

Залишити коментар

Gallery
8 100_1507 100_1508 100_1528
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930