![11 11](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Після численних звернень громад району і з настанням сприятливих погодних умов відновився ремонт доріг на Черняхівщині. Він триває з ініціативи голови Черняхівської районної ради Володимира Троценка та заступника голови районної ради Олександра Гибала за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика.
Уже сьогодні відремонтовано частину доріг у селищі Головиному. Завтра розпочнуться ремонтні роботи дороги до Житомира, починаючи від села Топорище Володарсько-Волинського району (Топорище – Черняхів – Житомир).
У найближчих планах – ремонт дороги у малинському напрямку та черняхівських доріг, у першу чергу по вулиці Коростенській.