![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Жителі Черняхівщини вважають заслуженого журналіста України Віктора Бойка своїм земляком, адже він, хоча й народився в Ружинському районі, проте у 80-их роках перебував на керівних посадах у районі Черняхівському.
З 1995 року і донедавна Віктор Якович очолював Житомирську облдержтелерадіокомпанію. Із 2 серпня нею керує в.о. гендиректора Василь Головецький, а Віктор Бойко призначений його першим заступником.
Проте ось казус: за результатами перевірок, проведених контрольно-ревізійним управлінням в Житомирській області, губернатор Сергій Рижук 3 серпня підписав розпорядження про поліпшення та зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни.
Цитуємо дин із пунктів цього документу: «Управлінню преси та інформації облдержадміністрації (Осницька Т.В.) підготувати проект звернення до Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України щодо звільнення з посади генерального директора Житомирської обласної держтелерадіокомпанії Бойка В.Я.».
Виявляється, під час перевірки КРУ знайшло факти «вкрай незадовільного ставлення окремих керівників до збереження та ефективного використання майна і фінансових ресурсів». У «чорний список» потрапила і Житомирська обласна державна телерадіокомпанія, генеральним директором якої був Віктор Бойко.