Роботу директора Черняхівської гімназії оцінили на «відмінно»

Керівники навчальних закладів  щороку звітують про свою діяльність перед членами педагогічного колективу, батьківського комітету, ради та громадськості з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень.Традиційно протягом останніх років звіт директора Черняхівської гімназії М.А.Сироїда відбувається в районному будинку культури і проходить у поєднанні зі Святом випускників 9-х класів гімназії. Але цього річ у зв’язку з трауром у державі за загиблими під час АТО воїнами обійшлося без святкового концерту.

Модератором зібрання стала голова ради гімназії Наталя Миронова.

Директор подав на розсуд громадськості огляд проведеної роботи у 2013/2014 н.р.,  детально  проаналізувавши досягнення, здобутки учнівського та вчительського колективів, роботу щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладу освіти, висвітлив проблеми, які потребують першочергового вирішення. Допомогли йому в цьому заступники директора: з навчально-виховної роботи – О.В.Ковальчук та А.Ю.Шевцова, науково-методичної – Г.І.Якобчук, з виховної роботи – Н.Г.Шлапак, з господарських питань – М.І.Сахненко.

Як зазначили усі виступаючі, в основу всієї діяльності Черняхівської гімназії покладена практична робота на кінцевий результат – розвиток всебічно та гармонійно розвинутого учня та досягнення високого рівня знань завдяки підвищенню якості освіти, як на уроках, так і в позаурочний час, в позакласній роботі.

Директором гімназії налагоджено тісну співпрацю з органами районної та селищної влади. Протягом багатьох років він є активним членом виконкому Черняхівської селищної ради.

М.А.Сироїд висловив подяку батькам гімназистів за допомогу у функціонуванні та розвитку гімназії, окреслив коло нових завдань у подальшій роботі освітнього закладу.

В обговорені звіту директора та його заступників взяли участь представники педагогічного, учнівського та батьківського колективів. Усі вони високо оцінили роботу директора гімназії, більшістю голосів присутніх визначивши оцінку – «відмінно».

Під час звіту подяки, грамоти, дипломи різних рівнів отримали кращі учні школи, вчителі та батьки вихованців гімназії.

Друга частина зібрання була не менш хвилюючою та урочистою: випускники 9-х класів гімназії отримували свій перший документ про базову середню освіту.  Четверо дев’ятикласників закінчили цей етап, отримавши свідоцтва з відзнакою. Їх радо вітали вчителі, батьки, учні гімназії. А директор гімназії висловив сподівання, що більшість із них продовжить своє навчання у стінах рідної школи.

Тетяна Тарнавська

Ez27tEyEZ6E

iEUnfK6ieHg

QqcQfzQGKAE

vh4zTU8wJws

gNoEvtpdht4

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

2 коментарі to “Роботу директора Черняхівської гімназії оцінили на «відмінно»”

  • Саме той says:

    Працюють непогано. Тільки от актовий зал треба поремонтувати і такі заходи, як цей, проводити в ньому.Рідні стіни теж виховують патріотизм.

  • Альберт Д. says:

    І паркан треба вже добудувати. Якщо вже почали. Поки літо.

Залишити коментар

Gallery
4 5 dsc083613
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031