![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
У Черняхові свято розпочалося з покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку. У заході взяли участь посадовці та меценати. Потім відбулося урочисте відкриття фонтану.
Раділи святу і новій архітектурній прикрасі черняхівці.
– Я особисто дуже щаслива, і мене переповнює гордість, тому що не в кожному місті відбуваються такі події, відновлення таких історичних пам’яток .
– Це дуже радісне свято, я прийшла з онучкою, і ми дуже задоволені.
– Спасибі цим майстрам, що побудували на згадку нам і молодому поколінню.
Далі було відкрито в’їзний знак в Черняхів, з вітальним словом до громадян звернувся Володимир Пехов, депутат Житомирської обласної ради, за кошти якого, в тому числі, він був побудований.
Володимир Пехов, депутат Житомирської обласної ради: ”Це мій такий маленький вклад в Черняхівщину, хай вона живе, хай процвітає, хай діти ростуть вільними і незалежними, зі святом вас усіх”.
А на місцевому стадіоні відбувся футбольний матч між командами ветеранів Малина та Черняхова, їм перед початком змагань депутат теж вручив грошовий подарунок. Цього ж дня в місті Малині за участю Володимира Пехова відкрили і освятили джерело, яке було неочищене, тепер же, за сприяння житомирського депутата обласної ради, відновлене.
Автор Д.Ткаченко
Так ось чому він так посміхається…