![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Керівна рада Черняхівської громадської організації “Україна – це МИ” висловлює слова щирої вдячності всім, хто прийшов та прийняв участь у святі Водохреща, яке відбулося 19 січня цього року на ставі смт. Черняхова. Відчуття радості та шаленого адреналіну відчули всі, хто наважився пірнути у хрещенську воду. При чім зробити це можна було як дорослим так і підліткам- на варті їх безпеки були карети швидкої та МЧС. В ході святкування всі могли поласували смачною ухою та гарячими напоями, пожертви за які буде використано організацією на придбання катамарану. Слова великої вдячності за небайдужість та підтримку у проведені свята Водохреща висловлюємо: ПП Малярчуку В.В., ПП Кальдіну С.І., начальнику управління МЧС Огородніку С.М., головному лікарю Черняхівського ТМО Ніколайчуку В.В. та заступнику голови Черняхівської районної ради Троценку В. Р.